lekarz Henryk Kwiatkowski

Wspaniały lekarz, doświadczony specjalista, godny zaufania, dający poczucie bezpieczeństwa. Profesjonalizm, kompetencja, a przy tym delikatnośc. Bezbłędna, szybka diagnoza i zabieg. Upłynęło wystarczająco dużo czasu po operacji, abym mogła stwierdzic, że czuję się bardzo dobrze. Dziękuję BARDZO za opiekę!

Zdecydowanie polecam dr Henryka Kwiatkowskiego! To najlepszy chirurg w Pułtusku i okolicy! Jest to kompetentny lekarz, ktoremu nie bałam się zaufać i położyć na stół operacyjny. Będę wszystkim polecala dr Kwiatkowskiego,bo lepszego nie ma!

Jestem pracownikiem NFZ i znam wymogi oraz standardy postępowania medycznego. Ten Pan (bo na pewno nie lekarz) nie zna podstaw postępowania z pacjentami obarczonymi schorzeniami współistniejącymi po urazie komunikacyjnym. Oczywiście złożę odpowiednio: skargę do komisji etycznej, wniosek o odszkodowanie oraz dodatkowe kroki. Lekarz okłamuje pacjentów w zakresie tego, co się im należy ze względu na ubezpieczenie w NFZ.

Profesjonalista pod każdym względem. Mój syn miał zabieg polegający na wycięciu paznokcia z "macierzą". Zabieg przeprowadził szybko i skutecznie. Rana zagoiła się szybko i bez żadnych problemów. Do dzisiaj włącznie jesteśmy bardzo zadowoleni :). Polecam wszystkim.

Ocena dotyczy czasu, gdy opiniowany lekarz pracował w szpitalu w Pułtusku. Nie było wtedy lepszego chirurga zarówno w zakresie kompetencyjności jak i podejścia do pacjenta. To w głównej mierze, dzięki Temu człowiekowi żyję.

Miałam operacje laparoskopowa woreczka żółciowego ( w Szpitalu w Wyszkowie gdzie jest Ordynatorem). Kompetentny. Może nie nadzwyczaj wylewny ale nie o to chodziło.Mogę polecić.

Doświadczenie z pobytu w szpitalu w Wyszkowie, gdzie jest ordynatorem oddziału chirurgii.