Henryk Mekle

Proktolog

Człowiek o bardzo wysokiej kulturze osobistej i swietnym podejsciu do pacjenta. Jego wiedza bardzo mi pomogła w moich bolesnych problemach. Mam nadzieje ze szybko nie bede musial wracac do lekarza protkologa, ale jezeli bede miec taka potrzebe to tylko i wylacznie Pan dr. Mekle. Rozwiaze Wasze wszystkie Panstwa problemy z przysłowiowym "palcem w d..."

Rozwiaze Wasze wszystkie Panstwa problemy z przysłowiowym "palcem w d..."

Wspaniały lekarz, który ma ogromną wiedzę oraz cierpliwość. Pomógł mi bardzo w prawie 1.5 rocznej wędrówce z problemami odbytu.Z pewnością mogę GO polecić każdemu, kto potrzebuje pomocy proktologa. Poznałam wielu lekarzy wykształconych w tej dziedzinie w czasie mej choroby ale jest to jedyna osoba,która "stawia mnie na nogi " i służy pomocą, a także i wsparciem.Dziękuję Panie doktorze.Joanna Jarosinska

Profesjonalista jakich mało.Wcześniej odwiedziłam wielu lekarzy, dopiero Pan doktor mi pomógł. Małgorzata K.

Wspaniały,mądry człowiek i lekarz godny zaufania. Bardzo mi pomógł i polecam każdemu,kto ma problemy chirurgiczne a szczególnie proktologiczne.Darzę go absolutnym zaufaniem.