dr n. med. Henryk Mekle

REWELACYJNY LEKARZ W KAŻDYM CALU. Bardzo uprzejmy, cierpliwy bardzo ciepły człowiek, ale przede wszystkich REWELACYJNY fachowiec. I WŁASNIE to jest istotą tej oceny. DR. MEKLE posiada niesamowitą wiedzę i praktykę. Efekty zabiegu przerosły moje oczekiwania 😍❤ jestem 8 h po plastyce powiek i mimo siniaków, szwów wyglądam lepiej niż w momencie wstawienia sie do zabiegu 15 h temu😁 miałam również lifting piersi ... no Rewelacja !!! Gorąco polecam ❤❤❤

Jestem po zabiegu usunięcia hemoroidów metodą Celon. Jak większość ludzi borykających się z tą przypadłością (ja od wielu lat) szukałam w internecie lekarza proktologa, do którego zwrócę się o pomoc oraz czytałam opinie na jego temat. Zaliczyłam wizyty u wielu lekarzy - wybrałam doktora Henryka Mekle. Dzisiaj (jestem po pomyślnym zakończeniu leczenia) cieszę się, że podjęłam taką decyzję. Nie jestem specjalistą, ale oceniając Pana doktora z punktu widzenia pacjenta powinnam przytoczyć tu wszystkie przymiotniki i określenia jakich użyli we wcześniejszych wpisach ludzie, którym dr Mekle pomógł. Takie podejście do chorego, leczenie, troska, kontakt w każdej chwili to marzenie każdego pacjenta. Pierwszy raz czułam, że lekarz rozumie moje dolegliwości, ból i robi wszystko aby mi pomóc. Co również ważne - nigdy w czasie wizyt w gabinecie nie czułam zniecierpliwienia ze strony lekarza, nikt mi nie dawał do zrozumienia, że zabieram mu za dużo czasu, co niestety zdarza się w trakcie wizyt u innych lekarzy. Leczenie u doktora Mekle jest dla mnie gwarancją ulgi i powrotu do normalnego funkcjonowania. Dlaczego lekarzy z taką empatią i tak dużą dbałością o pacjenta spotykamy tak rzadko?

Jeśli chodzi o CHIRURGIĘ PLASTYCZNĄ czy MEDYCYNĘ ESTETYCZNĄ według mnie doktor jest do bani! Miałem odsysane boczki metoda VASER LIPO oraz usuwaną lipomastię. Cena zabiegu kosmiczna, a efekt mizerny. Na bokach mniej cm, ale co z tego jak zostały mi nierówności, zgrubienia i doły :( dr wspominał, że może tak być do roku czasu – oczywiście nie znikły. Jeśli chodzi o lipomastię i klatkę piersiową. "Dziękuję" za widoczne blizny przy sutkach, bliznowca miedzy piersiami (leczę go już kilka miesięcy i nie chce się zmniejszyć), za zgrubienia oraz za nierówne usunięcie tłuszczu – u dołu piersi go brak u góry pozostał – i nie przytyłem od tego czasu ani kilograma. Zalecane masaże miałem … rok minął, w międzyczasie byłem na kilkudziesięciu masażach, wydałem połowę tyle co na zabieg, a problem pozostał !!!

moja opinia jest w zupełności potwierdzona ,jak dotąd nie spotkałem tak bardzo dobrze wyposażonego gabinetu PRACOWNIA PROKTOLOGII ogromnej fachowości Pana Doktora MEKLE A TYM SAMYM SKUTECZNOŚCI DZIAŁANIA,OGROMNEJ KULTURY OSOBISTEJ a tym samym szacunku dla pacjęta . jestem negatywnie zaskoczony iż ta placówka nie otrzymała wsparcia NFZ. jerzy GOLASIŃSKI