lekarz Henryk Mielczarek

Chirurg ogólny, Ortopeda

Super lekarz :) Jego podejście do pacjenta jest niesamowite, potrafi rozładować całe napięcie towarzyszące podczas wizyty. Przede wszystkim jest delikatny przy tym co robi i doskonale tłumaczy. Chciałabym mieć taką cierpliwość do ludzi jak ten lekarz :)

Super lekarz :)
Chciałabym mieć taką cierpliwość do ludzi jak ten lekarz :)

Świetny lekarz. Jego podejście do pacjenta jest niesamowite. Jestem bardzo zadowolona, że postawił mi diagnozę, czego wcześniej 6 ortopedów nie potrafiło. Trafne dobranie ćwiczeń oraz leków i ból ustąpił.

witam, byłem u doktora Mielczarka, uważam że to świetny specjalista, po pół roku jakikolwiek ból kręgosłupa ustąpił, lekarz w 100 % godny polecenia

BARDZO DOBRY SPECJALISTA WYTŁUMACZYŁ MI DOKŁADNIE MOJE SCHORZENIE I PRAWIDŁOWO ZDIAGNOZOWAŁ MOJĄ CHOROBĘ. Z POCZUCIEM HUMORU.

Z POCZUCIEM HUMORU.

jestem mu bardzo wdzięczna-zmobilizował mnie do odchudzania i codziennej jazdy rowerem.Ważę obecnie 11 kg mniej,lepiej wygladam a co najważniejsze nie wiem co to ból kolana!

To tyle na ten temat. Bardzo niemiły lekarz, jak coś lub ktoś go zdenerwuje to wyżywa się na pacjentach a to jest niekompetencja.

Bardzo Polecam jako jedyny lekarz poprawnie postawił diagnozę i odpowiednio pokierował moim leczeniem.Co nie udało się innym lekarzom nawet zagranicą

nie mily!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bynajmniej przez telefon.

nie mily!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bynajmniej przez telefon.

swietny lekarz! polecam!!!!!!!! moje kolano juz mnie nie boli a inni lekarze nie byli w stanie zdiagnozowac przyczyny przez dlugie miesiace przez co jego stan pogorszyl sie...... Pan dr jest bardzo sympatyczny i ma super poczucie humoru!! wszystkim polecam!

Niestety nie jestem zadowolona z wizyty, lekarz poświęcił mi szaleńcze dwie minuty, bez diagnozy czy nawet podejrzeń, zero rozmowy z pacjentem. Przykre, my pacjenci nie jesteśmy może lekarzami ale naprawdę wiele rozumiemy i lubimy wiedzieć co się z nami dzieje Panie Doktorze:/