lekarz Henryk Nowicki

Lekarz rodzinny, Internista

2,1
1,9

Jak dla Mnie... Ch.j nie lekarz. Ludzie rzadko bywam w instytucjach państwowych, bo rzadko choruje. Wiedziałem ze nasza służba zdrowia kuleje ale aż tak? Moje Pytanie brzmi za co płacimy składki? Pan Nowicki nie dosyć ze pali papierosy w gabinecie ( ja się pytam co to do ch.ja ma być, czy ktoś się zatrzymał w czasach komuny?) To jeszcze jak znajomi zawitają to kawka jest i wspólny papierosek i dlatego standardowa 10-15 minutowa wizyta wynosi 45 min. Było przedemną 5 pacjentów i czekałem na wizytę ponad 3 godziny! Ale oczywiście MOCHER musi z doktorem porozmawiać o "Dupie Maryni"
Rozumiem jeśli miałbym do +czynienia z Polskiej sławy specjalistą ( takim jak był św.p.Zbigniew Religa)to trzeba czekac, ale to zwykły internista z osiągnięciami jak każdy lekarz.

Ku.wa jeśli ktoś się za to nie zabierze będzie to idealny temat dla TVN Uwaga. No i oczywiscie pociągnie do odpowiedzialności NFZ. Bo z kur. .twem trzeba walczyć.
P.S. Dodam że że zwykłej grypy nie potrafił mnie wyleczyć. Przepisał leki które wo gole mi nie pomogły.

Odradzam! Dawno nikt mnie tak lekceważąco nie potraktował. Zmarnowałem czas w poczekalni, by w 5 minut zostać odprawionym z kwitkiem. Nie wiem za co płacę składki, skoro teraz muszę się umówić prywatnie. Absolutnie odradzam tego lekarza!!!

trudno nazwać tego człowieka lekarzem!, kiedyś to może on był lekarzem ale to dawno i nikt już nie pamięta tego człowieka z dobrej stronyy! Nie polecam wręcz odradzam.

egocentryk, facet mija się z zawodem, ustanawia swoje prawa, pacjentów traktuje jak zło konieczne. Wizyta u niego polega na bezsensownym gadaniu o tak zwanej"d...e maryni".Pali papierosy w gabinecie przy pacjentach,nie słucha co mówi się do niego, narzeka ile razy musi nacisnąć palcem na klawiaturę by opisać historię choroby. Dużo można byłoby pisać, oj dużo...!!!

Pacjentów trzyma po pól godziny, ale wcale nie zwraca uwagę ne nich tylko rozmawia przez telefon, wypisuje jakiespali lewe recepty, pali papierosy przy pacjencie. Odradzam wizyte u tego pana

CHYBA TO TEN,co odbiera w KRUSIE RENTY,żal panie doktorze za takie zachowanie,wstyd ,że ludziom niedołężnym i biednym odbieracie parę groszy ,co mają na leczenie i rehabilitację....

Koszmarny lekarz i człowiek. Bardzo niesympatyczny, arogancki a dodatkowo nie pomocny. Kompletnie nie skupił się na problemie, tylko na fakcie, że udałam się do złego lekarza, a raczej do złej przychodni. Jego zdaniem. Nie pomógł, zostałam dalej z dolegliwością i musiałam czekać 3 dni na wizytę u mojego lekarza. Opryskliwy dziadziuś, który leczyć już nie powinien. NIE POLECAM.

nie polecam arogancki ,nie miły i chciałam dodać ,że moje wychowanie nie pozwala mi używać określeń jakimi chciałabym tego Pana nazwać

Bardzo niemiły i arogancki lekarz. Dla bliskich znajomych miły i otwarty, dla reszty pacjentów zoobojętniały i wredny. Pali papierosy przy pacjentach, używa wulgaryzmów, nie poświęca pacjentom należycie dużo czasu (chyba że na plotki o sąsiadach). NIE POLECAM !!! Zdecydowanie nie jest jak wino... im starszy tym coraz bardziej gorzki.

Kiedyś był dobry.. kiedyś.. Nie polecam

Kiedyś był dobry.. kiedyś.. Nie polecam