dr Henryk Raszczyk

Do dr Raszczyka chodzę od bardzo dawna.Moja córka również korzysta z gabinetu.W gabinecie doktora jestem kompleksowo zbadana,zaopiekowana i poinformowana.Oprócz omówienia spraw kobiecych, pan dr zwraca uwagę na zdrowe odżywianie.Czuję się w gabinecie jak u dobrego znajomego i mam zaufanie do lekarza.Wielu moim znajomym poleciłam tego ginekologa.

Nie wiarygodny lekarz. Cała ciąża prowadzona u niego, ze wzg na bardzo poważne wskazania został ustalony poród przez cc. W krytycznym momencie tj. 39tyg dr stwierdził że dziecko urodzone przez cc będzie miało autyzm. Zostałam zostawiona sama sobie, lekarz przestał odbierać telefon. Nikomu nie polecam tego człowieka jako lekarza

SMIECHU WART TEN LEKARZ.lekarz ktory nie chce pomoc pacientce leczacej sie panstwowo ale prywatnie odrazu.wizyta trwala dlugo ale nagabujac zeby przyjsc leczyc sie prywatnie,jak sam mowi panstwowo sie pacjetki bada a prywatnie sie leczy.i ktory mowi ze pacjentka ma chora glowe i dlatego nie moge zajsc w ciaze gdy chcialam skierowanie na niezbedne badania aby sprawdzil co mi jest ze nie moge zajsc w ciaze ODMOWIL i stwierdzil ze sie nie zajmuje takimi sprawami.ale prywatnie ofszem.powiedzial iz mam 29lat moze byc juz za puzno na to abym zostala matka.wysmiela sie z innych pacjetek ze mowia gwara.TO NIE LEKARZ Z POWOLANIA.nie radze do niego chodzic.

bardzo dobry lekarz poprowadził moje dwie ciąże i to on sprawił że wogóle mogliśmy mieć dzieci fachowiec najwyższa klasa -polecamy w jego gabinecie czułam się jakbym odwiedzała przyjaciela a nie lekarza -mama córki i synka

Lekarz godny polecenia. Jedyny specjalista który do mojego problemu podszedł poważnie i z zaangażowaniem, czego nie mogę powiedzieć o wielu poprzednich ginekologach, którzy nie dawali mi szansy na własnego dzidziusia. Pomimo wielu trudności i zagrożeń donosiłam ciążę i urodziłam zdrowego synka. Dzięki temu specjaliście za miesiąc będę miała drugie maleństwo (a zapowiadało się że już na drugie nie ma szans). Nadmieniam że do lekarza chodzę do publicznej przychodni i nie płacę za wizyty. Bardzo jestem wdzięczna dr Raszczykowi za jego zaangażowanie i kompetencję w wykonywanym zawodzie. To jest lekarz z powołania.

Polecam Dr Raszczyka w 100%. Prowadzil moje 2 ciaze obie z grupy ryzyka i wszystko skonczylo sie dobrze, nawet lepiej niz moglam sie spodziewac. Nigdy sie nie zawiodlam. Uprzejmosc, cierpliwosc, kompleksowosc badan, tlumaczenie kazdego problemu to tylko niektore zalety.

U Doktora leczę się od 3lat, jedyny w Trójmieście zajął się moim obumarłym płodem. Innym lekarzom było wszystko jedno do jakiego szpitala się zgłoszę na czyszczenie i kiedy. Aż dostałam namiary do Dr Raszczyka, zaopiekował się mną jak bym była kimś wyjątkowym, przyjął mnie prywatnie, później na wizytę w szpitalu i sam zajął się mną, w wyznaczonym terminie najlepszym i najbezpieczniejszym dla mnie. Polecam

Polecam każdemu Pana Doktora dzięki niemu mamy córeczkę chociaż innym lekarzom się wydawało, że to niemożliwe. Fachowa opieka w ciązy i połogu, doskonały kontakt i mówiąc szczerze zawsze można zadzwonić i porozmawiać polecam!!!