lekarz Henryk Sarul

Pan dr Henryk leczył moje dzieci a teraz moja córka swoje dzieci leczy u p.doktora i darzy Go pełnym zaufaniem.Panie doktorze bardzo dziękuję.

Niestety nie mogę zgodzić się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami. Przez okres czterech tygodni współpracowaliśmy. Głównie w celach konsultacji. Przyszedł jednak czas choroby. Umówiliśmy się - nie będę się szczegółowo rozpisywał. Doprowadził nas do zapalenie płuc u dziecka, poprzez tendencyjne teorie i "witaminki". Konsultacje telefoniczne, heh, nie wiele dają efektu. Są zbędne, bowiem wywołują złudne poczucie bezpieczeństwa u rodziców w postaci zapewnień, że niby wszystko jest ok.

Tak, to zdecydowanie dobry lekarz,już 10lat i ngdy nie zawiódł.Leczymy u Pana doktora dwóch synów. Ma specyficzne poczucie humoru. Podejscie do dzieci rewelacja. Dla dorosłych....nie musi to w końcu Pediatra!! :)

Pamiętam jak byłam malutka i przychodził do nas, ja tam bardzo dobrze wspominam;)

Do p. Henryka warto chodzić z dzieckiem. To jedyny lekarz, jakiego znam, który oprócz klasycznej, leczniczej "chemii", pamięta o wspomaganiu chorego organizmu maluszka witaminami, ziółkami, obpowiednią dietą i odpowiednim traktowaniem. Konsultacje telefoniczne o przebiegu leczenia są dodatkową, bardzo dużą pomocą. Świetne jest też nie nadużywanie antybiotyków. No i instrukcje na karteluszkach: posiadanie ich przy sobie np. w podróży z dzieckiem, nie raz ocaliło nam skórę ;-)

Nie wali od razu chemią i antybiotykami. Ma swoje sprawdzone sposoby. Rzeczywiście poczucie humoru na specyficzne, ale to tylko po to, żebyśmy my-matki popatrzyły na te choroby trochę bardziej wyluzowane. W każdym razie już poleciłam kilku osobom i wiem, że chodzą do niego. Naprawdę polecam.

wyjątkowy facet i specjalista. wyklucza leczenie chemiczne, bardzo wysoka skuteczność, niestrudzony. świetne metody badania i diagnozy. świetny kontakt z dziećmi - kawalarz. pozdrawiam z córką Mają

odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu

odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu

Pan doktor jest bardzo kompetentny i dokładny. Podejście do dzieci ma dobre, a do rodziców....ma specyficzne poczucie humoru, które nie każdemu się spodoba, ale jestem zadowolonai polecam