dr n. med. Henryk Siwiec

Laryngolog

Wspaniały lekarz,życzliwy,ciepły,cierpliwy,bezinteresowny człowiek.Operował mi zatoki.Nigdy wcześniej nie spotkałam lekarza z tak dobrym podejściem do pacjenta,a leczę się już cztery lata.Jest to jedyny lekarz któremu ufam.Zna się na tym co robi.Jestem bardzo szczęśliwa,że trafiłam na tak znakomitego fachowca,który kieruje się dobrem pacjenta.Interesuje się zdrowiem fizycznym,ale też pociesza i wspiera człowieka.Dzięki takiemu podejściu bolało znacznie mniej.Polecam z czystym sumieniem,jest najlepszy na oddziale otolaryngologi.

operował ojca ...zdiagnozowany nowotwór podstawy gardła, w Łodzi stwierdzili,że już się nie opłaca :( Lekarz małomówny, trochę skryty ale to taki typ, wiedza ogromna i doświadczenie w tego typu operacjach również. Jeden z niewielu lekarzy, którym naprawdę zależy na skutecznym leczeniu, a nie nabijaniu kieszeni. Ogromny szacunek nie tylko za uratowanie taty ale przede wszystkim za wiedzę i postawę...trochę taki współczesny dr Judym.