lekarz Henryk Sobocik

Internista, Kardiolog

1,3

Najgorszy lekarz jakiego znam. Zdziwiłam się że w ogóle jest lekarzem. Nie słucha co się do niego mówi. Nawet nie patrzy na pacjenta. Pomimo ,że mam skierowanie na kolejną operację serca powiedział że jestem zdrowa i kontrola za rok. Jak wyszłam to nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać. Szkoda tych dziewięciu miesięcy oczekiwania na wizytę. Bardzo bardzo odradzam ,totalna porażka

Najgorszy lekarz jakiego znam. Zdziwiłam się że w ogóle jest lekarzem.

Babcia po badaniu poprosiła o rękę żeby pomógł jej się podnieść z łóżka. Nie podał. Mało życzliwy i gburowaty człowiek zwłaszcza dla o wiele starszej osoby od niego... Wyglądało to tak jakby się jej brzydził. Wizyta oczywiście prywatna Tylko pieniążki i dowidzenia... Bardzo nie elegancko. Panie doktorze. Więcej szacunku!

Babcia po badaniu poprosiła o rękę żeby pomógł jej się podnieść z łóżka.
Nie podał.
Wizyta oczywiście prywatna
Tylko pieniążki i dowidzenia...
Bardzo nie elegancko.
Panie doktorze.
Więcej szacunku!

Beznadziejny „pan” lekarz, który nie słucha co mówi pacjent tylko feruje „diagnozy” i „leczenie”. Ignoruje bezczelnie informacje na co jest uczulony pacjent i przepisuje leki doprowadzające do silnego odczynu alergicznego. Tak beznadziejnego podejścia do drugiego człowieka dawno nie widziałem. Gorąco odradzam jakikolwiek kontakt z tym konowałem.