dr hab. n. med. Henryk Wiktor

Ginekolog, Ginekolog położnik

Jesteśmy bardzo wdzięczni za to, co nas spotkało na oddziale na Kraśnickich! Profesor wykonywał cesarskie cięcie mojej żonie. Cały zabieg trwał 30 minut! Przez cały czas wiedziałem, co dzieje się z żoną, mimo, że oczywiście nie mogłem być razem z nią na sali. Mogłem pytać osoby, które były w pobliżu i na bieżąco dowiedziałem się wszystkiego. Kiedy żona wyjechała po operacji, podłączona pod monitory, od razu wszystko nam wyjaśniono: co teraz mamy zrobić, gdzie żona będzie przewieziona. Cały czas ktoś przy niej było. I to wszystko w dniu, gdzie był niesamowity "ruch" na porodówce. Później już na sali poporodowej również na wszystkie nasze pytania panie położne cierpliwie odpowiadały. Jestem w ogromnym szoku, bo wiadomo z czym kojarzy się wszystkim "polski szpital". Spodziewałem się najgorszego, a w tej masakrycznie stresującej sytuacji rzeczywistość przeszła moje najśmielsze oczekiwania! Tak samo Profesor: człowiek bardzo ciepły, profesjonalista, z poczuciem humoru, które jest nieocenionym wsparciem. Jest to lekarz, który nie tylko jest pracownikiem szpitala. Wykazuje dużą empatię i zrozumienie. Krótkie wizyty? Nasze trwały po kilkadziesiąt minut.

Nie pozostaje nic innego jak tylko polecić szpital na Kraśnickich. Nie mam co prawda porównania, bo to nasze pierwsze dziecko, ale mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że dokonaliśmy słusznego wyboru. Mama i Mała są zdrowe, a jutro zabieram je do domu.

Profesor prowadził moje trzy ciąże i jestem bardzo zadowolona z jego opieki jest godny zaufania i naprawde polecam. Co do badania nie jest przyjemne ale nie tylko u niego.

jestem z tego lekarz bardzo nie zadowolona prowadzil moja ciaze i zrobil cc .. nawet razu nie zajzal nie zapytal co i jak czy szef po cc dobrze sie goi a jesli jestes jego pacjetka to inni lekarze sie nie interesuja toba nawet przy wypisie mnie nie zbadal i nie przyszedl wogole odradzam rodzic na krasnickich szpital i polozne tragedia doslowie tragedia nieuprzejme nie mile tylko siedzialy by i pily kawke a o co kolwiek zapytac czy liczyc na jakas pomoc to wygonia cie i jeszcze za plecami wysmieja naprawe ja tam przezylam makabre i z innych forum czytajac nie bylam jedyna na kazdej mozliwej stronie i forum opisuje wszystko bo tak byc nie pwoinno osrzegam dziewczyny nie kierujcie sie do tego szpitala tam chyba tylko oczekuja łapowek na czele z ordynatorem bylam w czasie swojej ciazy w szpitalu dwa razy bo byla ciaza zagrozona i swoje widzilam a na -1 na dole poporodowy to jest to jest horror nie polecam nikomu ze szczerego serca chyba ze ktos ma buzie i sie postawi nie parzac czy to lekarz czy polozna i postanowi na swim i nie da soba pomitac ja ze wzgledu ze to pierwsa ciaza bylam ciemna jak noc i przezylam tam makabre wogole wypisu nie dostalam polozna przyszla wziela dziecko kazala mi zadzwonic po kogos z rodziny bo dzis wychodze po 3dobie po cc jak sie okazalo w domu nie dostalam wogole wypisu karty zwolnien i wszytskich potrzebnych dokumentow jeden haos nie polecam!!!!!!1

Fachowiec w swojej dziedzinie. Poświęca odpowiednio dużo czasu na wizytę. Tłumaczy,rozwiewa wątpliwości,zleca różne badania,dzięki którym może rozwiązać problem...

Pan Profesor niewątpliwie jest fachowcem w swojej dziedzinie, o czym świadczą zdobyte tytuły. Jednak jeżeli chodzi o kontakt z pacjentką to naprwdę pozostawia wiele do życzenia. Bardzo ciężko uzyskać od Pana Profesora jakąkolwiek informację odnośżę wrażenie,że gdybym nie zapytała o nic to wizyta przebiegłaby w milczeniu. Pan Profesor powinien zdawać sobie sprawe,że pacjentki to bardzo częst inteligentne, oczytane kobiety, których nie da się zbyć ,,morfoliogią krwi" jako badaniem specjalistycznynm po poronieniu. Ja osobiście jestem bardzo rozczarowana, liczyłam na lepszą opiekę i pomoc.

zdecydowanie polecam,prowadził ostatnie miesiące mojej ciąży,zrobił cc,interesował się po porodzie,jest bardzo wyczulony na zdrowie jeszcze nie narodzonych i tych co właśnie przyszły na świat maluszków,poleciłam go moim znajomym chodziły do niego już są po porodach i też bardzo go chwalą

Trochę długo trzeba czekać i o wszystko dopytywać, aczkolwiek facet jest kompetentny i chyba zna się na robocie.

Prowadził moją ciążę. Jestem bardzo zadowolona. Mogłam w każdej chwili do niego zadzwonić gdy cokolwiek mnie niepokoiło. Jedyną wadą było dość niedelikatny sposób badania ale czego się nie robi dla Maleństwa;-)

Dobry fachowiec,godny polecenia,byłam operowana przez Profesora,jestem zadowolona.Pozdrawiam Danuta

Prowadzi moją ciąże. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko przebiega jak należy

Prowadzi moją ciąże. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko przebiega jak należy