lekarz Henryk Wojnowski

2,7
2,4
2,6
2,7

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora. Pan doktor był miły i bardzo uprzejmy. Bardzo fachowo podszedł do tematu - wszystko bardzo jasno wyjaśnił. Dokładnie i wolno przeprowadził badanie. Jestem bardzo zadowolona i polecam Pana doktora.

Pan doktor Wojnowski w zeszłym roku operował moją mamę (78 lat). Była to poważna operacja usunięcia narządów rodnych. Bardzo wysoko oceniam profesjonalizm Pana Doktora, jego troskę i zaangażowanie. Jest to bardzo miły człowiek, o wysokiej kulturze, zaangażowany w swoją pracę.

Witam i ostrzegam przyszłe mamy przed tym "fachowcem" 3 i pół roku temu trafiłam przez przypadek do szpitala kolejowego, miałam rodzić w klinice, ale ... nie było miejsc, a mój prowadzący był na urlopie. Mimo rozpoczętej akcji porodowej - nie przyjeli mnie i na własną rękę kazali iść do kolejowego - koszmar! (i zgorzkniały uśmiech w kierunku służby zdrowia) a to był dopiero początek, bo w kolejowym trafiłam na wojnowskiego (celowo z małej litery). badanie było jakimś koszmarem, na normalnym łóżku sprawdzał mi rozwarcie, bóle porodowe, dodatkowo ból spowodowany jego ...

Witam i ostrzegam przyszłe mamy przed tym "fachowcem"
3 i pół roku temu trafiłam przez przypadek do szpitala kolejowego, miałam rodzić w klinice, ale ... nie było miejsc, a mój prowadzący był na urlopie. Mimo rozpoczętej akcji porodowej - nie przyjeli mnie i na własną rękę kazali iść do kolejowego - koszmar! (i zgorzkniały uśmiech w kierunku służby zdrowia) a to był dopiero początek, bo w kolejowym trafiłam na wojnowskiego (celowo z małej litery). badanie było jakimś koszmarem, na normalnym łóżku sprawdzał mi rozwarcie, bóle porodowe, dodatkowo ból spowodowany jego badaniem, w końcu widząc mój sprzeciw zaprowadzil mnie jak czlowieka do gabinetu i normalnie na fotelu zbadal, przy tym oczywiscie jakiś glupi komentarz, zero uprzejmności, zniecierpliwienie, pretensje, zwykly cham! to bylo ok godz 18tej, potem go nie widzialam bo zajela się mną polozna. rodzilam dlugo z dwóch powodów, 1. moj maluch nie zrobil 4go obrotu glówki i parł barkami do wyjscia, 2. lekarz mial 3 cesarki (malam pisac do nfz, aby sprawdzili zasadność jego zabiegów) zakladam, ze kobiety on prowadzil, bo w chwili, kiedy jest boom i jeden szpital nie przyjmuje, a drugi się zapełnia od rodzących naturalnie, to chyba cesarkę moża przełożyć na rano - ale to już nie jego zmiana. wracając do pkt 2 o godz. 4tej rano (10h już jestem na porodówce) miałam pelne rozwarcie i ... potrzebny był lekarz, którego nie było. urodzilam o 8:45 jak przyszla nowa zmiana, wojnowski zrobil cięcie za duze, sam się zdziwil ("ale poleciało!"), zszywać mnie zaczął bez narkozy - powstrzymała go pani anastezjolog- dzięki Bogu. urodziłam w czwartek, na nieszczescie ten sam lekarz byl przez caly weekend i podczas obchodu, kiedy mu poweidziałam, ze coś jest nie tak, ze mnie boli coraz więcej i zeby to zbadal, rzucił tylko okiem - doslownie- i powiedzial, że przesadzam. final byl taki, ze w pn przy obchodzie ordynator chcial mnie wypisać ze szpitala, ale na moją prosbe, zbadal mnie i ... zostawil do srody, rozciol szwy zewnętrzne (i tak nie zakladal nowych), odkaził - wdalo się zakarzenie - i jakby wojnowski w porę to zauważyl moglabym się normalnie zajmować dzieckiem, tak zaczęlam dopiero wstawac z lozka na dluzej po 3 tyg!! A normalnie cieszyć się macirzyństwem po 2 m-cach. także gościa nie polecam, a wręcz przestrzegam przed nim!!! robi obciach szpitalowi i calej sluzbie zdrowia. w Kolejowym pielęgniarki od noworodków są super i pani dokor, natomiast jest tam taka jedna ruda, mała, szczupła, odpicowana, po 40-ce - wredne babsko - przeszkadał jej placz mojego dziecka w nocy (bo robiła ...tu niespodzianka: 3 cesarki - magiczna liczba) na ODDZIALE POŁOŻNICZYM PIELĘGNIARCE PRZESZKADZAŁ PŁACZ DZIECKA!!! i ruda małpa zabrala mi moje maleństwo, mialam do niej tyle zlości, że gdyby nie to, że nie moglam się podnieść nawet - to wyszarpalabym ja za te krótkie rude kudly, nie pomogla mi tez przystawić dziecko (moje pierwsze) do piersi. pisze to wszystko, bo choc minęlo już sporo czasu to wspomnienie tego bardzo boli, a chce zeby haslo RODZIC PO LUDZKU, nie bylo tylko wytartym sloganem. Panie ordynatorze proszę temu wszystkiemu się przyjrzec, bo szkoda mlodych matek, ktore w pierwszych dniach swojego macierzyństwa trafiają na takich ludzi.

Ja leczę sie u Pana doktora regularnie i jestem bardzo zadowolona. Prowadził całą moją pierwszą ciążę i nawet został ze mną po swoim dyżurze kiedy zaczął się poród i był ze mną do końca. Rzeczyiście słyszałam opinie że dla pacjentek, które nie leczą się u niego prywatnie bywa opryskliwy ale ja tego nie doświadczyłam.

kawał gnidy. nie wiem czy kończył medycyne.lapówkarz.

kawał gnidy. nie wiem czy kończył medycyne.lapówkarz.

olewus, ma wszystko gdzieś, brak zainteresowania pacjentką, chyba że że na niego wpanie między papierosami

Witam! Nie wiem jakim lekarzem w swoim gabinecie lekarskim jest pan doktor ale w szpitalu to niestety wielki cham! Bardzo źle tratuje pacjentki. Jest opryskliwy, nieprzyjemny. Zero uśmiechu na jego twarzy, a jeśli juz to tylko uśmiech ironiczny. Zapewne gdybym leczyła się u niego prywatnie byłby inny. Dla "obcych" pacjentek jest niestety chamski. Jego zachowanie wręcz karygodne psuje opinie o tak wspaniałym szpitalu, jakim zawsze był Szpital Kolejowy.

Witam!