dr n. med. Henryk Wojtaszek

1,9
1,9
1,7
2,1

Nie polecam wizyty u tego lekarza największemu wrogowi. Myśli, że wszystko mu wolno. Żeby się tylko kiedyś nie zdziwił. Wszystko kiedyś wraca

Nie polecam, co wizyta to inne zalecenia plus za wykonanie rezonansu oraz powiedzenie tutaj nie wiem kto się takim przypadkiem zajmie, najlepiej to prywatnie. Stan po złamaniu kości skokowej, martwica.

Uważam że lekarz ten zna się na swoim fachu. Może nie jest najmilszym doktorem jakiego znam, ale po prostu zna się na tym co robi

Bardzo dobry lekarz wyleczył moją powarznie złamoną noge. Jest jednym z lepszych lekarzy u których miałem okazje się leczyć.

Beznadziejny,,,arogancki i tak jak wyżej napisali nieliczni tylko pacjenci.Nigdy juz do niego nie wrócę

ten człowiek nie powinien być lekarzem, jest beznadziejny w maksymalnym tego słowa znaczeniu, a cham z niego niesamowity, na izbie przyjęć powiedział po tym jak przyjechałam w nocy po pomoc, żeby mu takimi głupotami nie zawracać głowy (miałam skręcenie kostki - dość poważne).

Jest wspanialym lekarzem i czlowiekiem .Wyleczyl zonie noge .POZDRAWIAM JEGO CALA RODZINE .Znajomy z mazur.

tak poleciłbym tego lekarza` tylko największemu wrogowi.Miałem nieszczęście współpracować a raczej być świadkiem jego samowoli,chamstwa,megalomanii ibraku kompetencji.

Zły człowiek ,zły lekarz.Unikać takich ludzi.

Zły człowiek ,zły lekarz.Unikać takich ludzi.

szkoda słow na takiego ordynatora, niech sobie wybierze czy chce byc dyrektorem czy ordynatorem skoro ma czas tylko na dyrektora, a jego chamskość przerasta wszytko i wszytkich