lekarz Henryk Wojtuściszyn

2,9

Polecam, fachowe podejście. Profesjonalizm. Indywidualne podejscie do pacjenta. Jeste zadowolony z dobranych soczewek kontaktowych

Radzę unikać szerokim łukiem. Pan Henryk przypisał złe okulary (niedopasowane wzajemnie szkła o złych parametrach), co się objawiało różnym widzeniem na poszczególne oczy i bólem głowy. Podczas ponownej wizyty "zrzucił" on winę na zakład optyczny wskazując, iż jest to błąd w montażu. Zakład optyczny w celu wykazania błędu przeprowadził własne badanie, na którym dopasowano zupełnie inne szkła z innym rozstawem osi. Już podczas badania czułem, iż dobrano właściwe szkła co potwierdziło późniejsze użytkowanie ponownie zamówionych szkieł. Odradzam przy tym oczekiwanie, aż oczy się przyzwyczają do szkieł, bo w tym wypadło okazało się, iż to nie było problemem a jedynie przez prawie dwa tygodnie męczyłem się w złych okularach.

Miałam wylew do oka,które nie dość, ze było całe czerwone ( zalane) to jeszcze bardzo bolało. Obdzwoniłam wszystkie przychodnie i prywatne gabinety pracujące tego dnia - niestety żaden lekarz nie zgodził się mnie przyjąć ( oczywiście chciałam zapłacić). Zaryzykowałam i zadzwoniłam do doktora Wojtuściszyna i mimo,że tego dnia nie przyjmował zgodził się mnie zbadać przyjeżdżając specjalnie dla mnie do gabinetu gdyż rozumiał powagę sytuacji. Lek,który mi przepisał od razu ulżył mi w bólu. Zupełnie nie zgadzam się z krzywdzącymi doktora opiniami. Byłam u niego kilka razy na wizycie więc wiem ...

Zupełnie nie zgadzam się z krzywdzącymi doktora opiniami. Byłam u niego kilka razy na wizycie więc wiem co piszę

W ramach NFZ wizyta nic mi nie dała.Szybko ,bez wyjaśnień- ,DIAGNOZA - STOSOWNIE DO WIEKU ( 45 l ). Zmieniłam lekarza i teraz się leczę.( również w ramach NFZ )

Jakoś dr nie wzbudził mojego zaufania. Wizyta była bardzo krótka i diagnoza nie do końca jasna, bez dalszych zaleceń. Stracony czas.

Beznadziejny lekarz, leczyłam sie u tego lekarza kilka dobrych lat.Niestety nigdy nawet nie wspomniał że mogę zeza rozbierznego leczyc operacyjnie.Na zapytanie przez moja mamę,czy jest możliwa operacja,lekarza zdecydowanie odpowiedział-JUŻ JEST ZA PÓŻNO. Tylko pytanie co robił wcześniej skoro mnie leczył kilka lat? Zmieniłam okuliste na dr.Głodzik ,a ten od razu na pierwszej wizycie zapytał dlaczego tu jeszcze operacja nie jest zrobiona. Zdecydowanie nie polecam dr.Wojtuściszyn.

Bardzo krótka wizyta, lekarz badał w pospiechu bardzo mało mówiąc o stanie choroby.

Pan Doktor jest cierpliwy i ma profesjonalne podejście do pacjenta i swoich obowiązków.

Nie miał zbyt wiele czasu. Na prywatnej wizycie można chyba liczyć na coś więcej,szkoda.

Super Lekarz! Godny zaufania!!! Bardzo życzliwie podchodzi do pacjenta, doładnie tłumaczy chorobę i odpowiada na każde pytanie.