Honorata Malesa-Nagły

Radiolog

Bardzo dobry radiolog, wyważony, kompetentny. Pani doktor jako jedyna postawiła prawidłową diagnozę na usg tarczycy, podostre zapalenie tarczycy którego nikt wcześniej nie potrafił zdiagnozować. Polecam

Nie polecam. Wręcz przestrzegam. Badanie USG i opisywana mammografia przez panią doktor wg niej nie wykazała żadnych niepokojących zmian. U innego lekarza wręcz odwrotnie. Zupełnie inna diagnoza. Lekarz ma być przede wszystkim kompetentny. W tym przypadku Pani doktor zawiodła a ja przypłaciłabym to życiem.

Super FACHOWIEC.Ja byłam na usg ciąży i wszystko nam pani wyjaśniła ,pokazała dzidziusia gdzie co ma.Jestem super zadowolona.

Spokój, opanowanie, brak pośpiechu, kompetencje, szacunek do pacjenta i współpracowników.

Pani Doktor jest bardzo kompetentna i dokładna. Po wykonaniu badania udziela wyczerpujących wyjaśnień ( co rzadko się zdarza u innych lekarzy). Polecam.

Bardzo miły lekarz. Spokojna, uprzejma, nie spieszy się. Polecam.

Bardzo miły lekarz. Spokojna, uprzejma, nie spieszy się. Polecam.

Bardzo miła i konkretna Pani dr. Wzbudza zaufanie i stawia trafne diagnozy. Bardzo polecam.

W 100% zgadzam się z opinią mojego poprzednika; super lekarka i bardzo, bardzo miła osoba; oby wszyscy lekarze byli tak oddani pacjentom;

Wspaniały człowiek i bardzo dobry diagnosta.

Wspaniały człowiek i bardzo dobry diagnosta.