Baaaaaardzo dobry lekarz. Miły, uśmiechnięty. Nie jest obojętny wobec swoich małych pacjentów!! a to się liczy!!! 100% !!!!

Ten lekarz uratował moje dzieci. będę mu wdzięczna do końca życia

Ten lekarz uratował moje dzieci. będę mu wdzięczna do końca życia

Wspaniały lekarz to za mało powiedziane. Mogę śmiało powiedzieć ,że to anioł mojego synka. Pan doktor uratował życie mojemu dziecku i będę wdzięczna do końca życia. W tych trudnych dla nas chwilach a było to kilka miesięcy wiedziała,że mam oparcie i wsparcie w tym lekarzu. Będę zawsze Doktora Hora wszystkim polecać. Wszystkim tym osobom,którzy będą tej pomocy potrzebować, chociaż mam nadzieję,że takich osób będzie jak najmniej bo zdrowie najważniejsze. I wszystkim życzę właśnie ZDROWIA... Pozdrawiam serdecznie Pana doktora.

Pozdrawiam serdecznie Pana doktora.

W pełni profesjonalny lekarz. Życzliwy, przyjazny, uczciwi wręcz serdeczny. Wzbudza zaufanie dzieci przy pierwszym kontakcie. Życzę każdemu w tak trudnych chwilach, jakimi są oczekiwanie na transplantacje takiego wsparcia. Dzieci go uwielbiają.

Zdecydoanie polecam tego lekarza. Wszystko wytłumaczy i jest bardzo miły oraz zawsze znajdzie czas, nawet gdy jest zmeczony po wielogodzinnym dyżurze. Polecam :)

Świetny lekarz, który naprawdę przejmuje się losem swojego pacjenta. Dzieci bardzo go lubią, ma z nimi bardzo dobry kontakt, żartami potrafi rozweselić i pocieszyć każdego. Przy tym bardzo kompetentny, prawdziwy specjalista w swoim fachu. Zawsze znajdzie czas dla swoich pacjentów i ich rodziców.