dr n. med. Hubert Bołdys

Gastrolog

Nie polecam tego lekarza. Chciał leczyć skutek choroby, a nie jej przyczynę, w dodatku bardzo kontrowersyjną metodą.

Bardzo gorąco polecam. Szczególnie tym którzy mają opory przed badaniem tak intymnym jak kolonoskopia.

Takich lekarzy więcej i nie będziemy potrzebować Ministra Zdrowia Organizacja super opieka super kontakt z pacjentem super

Takich lekarzy więcej
i nie będziemy potrzebować
Ministra Zdrowia
Organizacja super
opieka super
kontakt z pacjentem super

Najgorszy lekarz jakiego znam!!! Poprzez swoje lenistwo ( nie chcial wykonac zadnych badan) moja mama juz nie zyje!!! Miala sluz w kale stwierdzil ze w tym wieku to normalne. Co sie okazalo? Guz na jelicie. Nienawidze tego lekarza. Moze jakby laskawie zrobil badanie i guz bylby wykryty wczesniej bylo by inaczej...

Rewelacja! Facet, który wie, gdzie jego miejsce i kim w zasadzie jest pacjent. Ten lekarz ma naprawdę potężną wiedzę, wielkie doświadczenie. Posiada też doskonałą umiejętność komunikacji z pacjentem. To, co świadczy o klasie lekarza jest jego pewność gdy stawia diagnozę i on właśnie jest z takich, którzy są pewni swego, potrafią kilka czynników łączyć w jedną całość itd...w końcu na tym polega medycyna na poziomie faceta z ponad 30 letnim doświadczeniem w fachu, specjalizacją wyższego stopnia i...doktoratem!.

kilka lat temu w 3 minuty (dosłownie)za 100 zł na podstwie anemii i biegunki stwiedził z całą stanowczością, że mam anoreksję. dzisiaj dzięki jego "komptenecji i doświadczeniu" walczę z nieuleczalną chorobą, któa niezdiagnozowana w porę zrujnowała mi organizm. wszytskim, którzy tak bardzo go polecają radzę czym prędzej udać się do innych lekarzy specjalistów w celu zweryfikowania prowadzonego przez niego leczenia. dodam, że wrażenia tez nie robi dobrego. ot, zwykły cham i konował jakich niestety nie mało w tym środowisku.

bardzo dobry fachowiec. Super człowiek. Chociaż miałam zapalenie trzustki po EPCW -to i tak drugi raz poszłabym do tego lekarza. Ma ludzkie podejście do pacjenta.

Koszt chyba 150 PLN , ale dokładnie nie pamiętam. Przyjechałam do niego na umówiona wizytę z daleka, więc opłacić musiałyśmy jeszcze hotel. Córka od paru lat nie chodzi, tragedia. Ten pan potrafi dyskryminować niepełnosprawnych i cierpiących. Jak chciałyśmy mu zapłacić grube pieniądze za badanie jelita cienkiego jedynym naprawdę bezpiecznym aparatem w Polsce, który posiada (o ironio losu), to nas zbył mówiąc , że ma już wszystko w tym pieniądze. Chociaż przecież również wykonuje te badania komercyjnie, bo jest właścicielem tej kliniki. Do bycia lekarzem potrzebne jest przygotowanie profesjonalne i współczucie, tego drugiego ten pan nie ma ani w calu, więc go nie nazwę lekarzem i nikomu nie polecę. Ten pan ma empatię i współczucie dla swoich kolegów po fachu, którzy przez całe lata źle diagnozowali moją córkę i leczyli u niej nie na to co trzeba było leczyć. Szkoda, że tak późno zdiagnozowałam u córki celiakię,mamy gruby plik badań potwierdzających, niestety bez pomocy tego właściciela dostępu do diagnostyki potencjalnie śmiertelnych chorób. To nieludzkie, że taki ktoś tak łatwo może decydować , czy chory człowiek jest wart diagnostyki i leczenia, czy nie i lepiej dla kraju,żeby w mękach umarł. To faszyzm.

Bardzo dobry lekarz. Mówi "kawę na ławę" to co jest. Może czasem za ostro ocenia innych, ale fachowcem jest doskonałym.

Odradzam wszystkim. Człowiek niekompetentny i niemiły!!

Odradzam wszystkim.
Człowiek niekompetentny i niemiły!!