lekarz Hubert Duda

2,4
2,9
2,1
2,5

Nie polecam Zły kontakt z lekarzem , mało informacji .Prosiłem o wypisanie recepty na maść ( ketonal) wypisano mi tabletki (ketonal ) których nie mogę zażywać .Otrzymałem skierowanie na rezonans magnetyczny -tego badania nie mogę mieć ponieważ mam rozrusznik serca),a miało być TK. .Zauważyłem to dopiero w domu . Wydane pieniądze ,pomocy żadnej .

Nie polecam. Lekarz, ktory twierdzi, ze kazda dziewczyna miała w przezłości udar.Ja akurat faktycznie miałam , a zaprzeczyl.Kiedy powiedzialam mu, ze przeciez mam na wypisie ze szpitala, to odrzek:"aha".Kabaret.Pierwszy raz neurolog sprawdzał mi gardło.Poprosil o zdjęcie maseczki.Zdziwiła mnie więc opinie wyżej, że kazał komuś założyć.W ogole czułam się niekomfortowo na wizycie.Niby był miły, ale...hmn.

Gdyby nie to, że dał mi skierowanie na TK, już bym nie żyła. I wcale nie musiałam o nie prosić. Dziękuję !

Przyszedłem do lekarza z podejrzeniem urazu kręgosłupa. Już w trakcie wyczerpującego opisu całego problemu lekarz wykazywał się wyjątkową nonszalancją. Sprawiał wrażenie jakby siedział tam za karę, kompletnie nie był zainteresowany diagnozą ani pomocą. Ostatecznie wypisał leki przeciwbólowe. Najgorszemu wrogowi nie życzę takiego "specjalisty".

Od razu od wejścia powiedział, że mam założyć maseczkę. Ok. Gdy powiedziałam, że nie mam wyszedł z pokoju i powiedział, że nie będzie siedział ze mną w jednym pomieszczeniu. Zonk. Pani użyczyła mi jednorazowej. Po czym weszłam i się zaczęło, że on nic nie wie. Przyszłam z wynikami, więc na coś powinno wskazywać. A on, że nic tu nie ma i zapewne to sobie wymyśliłam. Totalna ignorancja pacjenta, brak wiedzy lekarza i to milczenie kiedy coś wpisywał do kompa (nie ma pojęcia co to było). Nie polecam takiego lekarza, bo ja dalej ze swoją przypadłością walczę. Przepisał mi tylko leki i to na cały rok :-/ . No sorki, ale ja nie mam zamiaru tak długo chorować i chciałabym być już wyleczona.

Jedyna diagnoza "to że mi się wydaje", dziwne uwagi na temat wyników, każdy objaw negowany powyższym "wydaje mi się", no i tekst, że rezonans to najgorszy wynalazek przypieczętował całość.

Bardzo wporzadku lekarz, uprzejmy i po pierwszej wizycie odrazu widać że człowiek doświadczony. Jak dla mnie 5 ☆

Lekarz godny polecenia! Kompetentny, rzeczowy, kompleksowo patrzący na pacjenta. To była moja pierwsza wizyta u Pana Doktora i jestem pewna, że jeśli następnym razem będę potrzebować konsultacji neurologicznej, zgłoszę się do Niego. Pan Doktor dokładnie zapoznał się z dokumentacją medyczną, wysłuchał i zbadał mnie, wypisał leki i skierowania. Wszystko w przyjemnej i przyjaznej atmosferze. Wizyta miała miejsce w przychodni przy Wałowej. Szczerze polecam!

Lekarz zaczął mnie wyśmiewać w trakcie porady online (z abonamentu LUX MED). Poczuł się urażony tym, że poprosiłem o skierowanie na RTG zalecone przez fizjoterapeutę.

Lekarz zrobił na mnie fatalne wrażenie. Złośliwy i niegrzeczny. I to była prywatna wizyta. Przecieralem oczy że zdziwienia. Zdecydowanie nie polecam