dr n. med. Hubert Juźków

Chirurg ogólny

3,6
3,4
3,6

Polecam , wspaniały życzliwy człowiek i fachowiec. Byłem leczony i operowany przez Pana dr. Po powrocie do domu Pan dr. Zadzwonił do mnie około godz 20 aby dowiedzieć się jak się czuję!! Lewandowski

Polecam , wspaniały życzliwy człowiek i fachowiec.

Byłem leczony i operowany przez Pana dr.

Lewandowski

Na mnie zrobił głęboko niekorzystne wrażenie. Podczas wizyty był niemiły i zachowywał się wyniośle, mimo mojego jak najbardziej uprzejmego zachowania. Cierpki kontakt. Może ta jego "empatia" wychodzi z niego na wizytach prywatnych? Mimo, że musi posiadać wysokie kwalifikacje zawodowe, nie przekłada się to na ludzkie podejście do pacjenta. A szkoda Panie Doktorze. Nie każdy człowiek w poczekalni to obywatel "socjalny".

Lekarz godny polecenia, uczciwy, sumienny, wysoce wykształcony. Kompleksowe podejście do pacjenta. Miłe usposobienie.

człowiek ten niezakłada możliwości dalszego leczenia pacjenta tylko odrazu skazuje go na smierć bardzij rzeczowy jest ordynator DR.HAŁAT

To wspaniały lekarz nie tylko prezentujący wysoki poziom wiedzy medycznej, ale przede wszystkim człowiek o wysokim stopniu empatii.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Chełmża"?

Cezary Hałat

Chirurg ogólny

Górna 16

Szpital Powiatowy Sp. z o. o. w Chełmży
ulica Szewska 23
ul. Kasztanowa 1/34
Wąbrzeźno
Zespół Opieki Paliatywnej im. Jana Pawła II Hospicjum "Światło" Dział Opieki Ambulatoryjnej i Domowej
Grunwaldzka 64
Centrum Medyczne WUM