lekarz Idalia Kawecka

Wspaniała Pani Doktor bardzo dokładna sympatyczna naprawdę polecam doradzi dokładnie bada żeby każdy był Taki Lekarz Ten ten Świat inaczej by wyglądał taka prawda.Pozdrawiam panią Doktor.MIROSŁAW.S.

Poznałem kulturę pani doktor poza gabinetem. Nie przyjmuje do wiadomości tłumaczeń, nie zna podstawowych zasad refundacji, jest wręcz bezczelna. Jedna z najbardziej chamowatych osób z jakimi miałem styczność w roku 2012.

To jest lekarz z powołania. Jej empatia dodaje pacjentowi wiary, że wszystko będzie dobrze. Niespotykana troska o pacjenta i duża wnikliwość w problem przyczyniły się do trafnej diagnozy, która nie była oczywista a inni lekarze bagatelizowali dolegliwość. Pani doktor jest osobą życiową z którą można porozmawiać jak równy z równym. Tak jak już ktoś wspomniał, ma rozległą wiedzę medyczną i nie ogranicza się tylko do podstawowej diagnostyki. Bardzo cenię Panią Doktor za holistyczne podejści do schorzenia pacjenta.

Świetny lekarz ale przede wszystkim człowiek. Nie zmienię jej na zadnego innego załam moja rodzina chodzi do Pani Doktor i jesteśmy wszyscy bardzo zadowoleni.

Jest świetnym lekarzem, profesjonalistką o wiedzy większej niż niejeden "wąski specjalista", do tego dobrym, współczującym i cierpliwym człowiekiem. Ma bardzo dużo pacjentów (to też świadczy o tym, że jest najlepsza) i mimo, że czasem na wizytę u Niej trzeba poczekać, to nigdy nie pójdę do innego lekarza. Polecam Ją całym sercem. Pomaga wszystkim, zarówno utrafioną terapią, jak i dobrym słowem. A ten wredny komentarz na pewno pochodzi od zazdrosnej konkurencji, żaden z Jej pacjentów takich kłamstw by nie napisał.

przezywa ból razem z pacjentem. Po śmierci babci pomogła mi zrozumieć, że świat niestety daje w kość ale trzeb isć dalej...

Dla mnie najlepsza lekarka pod sloncem, bardzo kulturalna, spokojna, profesjonalistka w kazdym calu. Nigdy jej nie zamienie na innego lekarza. Ten negatywny komentarz powyzej musial napisac jakis .... ( cenzura by tego nie przepuscila)

Fatalny lekarz. Nieprzyjemna, opryskliwa, niedouczona, zero zainteresowania problemem pacjenta. Widać, że stara panna...