lekarz Idzi Podwojski

3,3
3,5
3,6
3,6

najlepszy ełk olecko gołdap suwałki polecam takich lekarzy nam potrzeba to jest konkretny specjalista w swoim fachu.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty i z pielęgniarki także. Podoba mi się ze jest obok lekarza pielęgniarka, która jest dokładna i usadza chamskich pacjentów którzy bez pukania pytania włażą do gabinetu bo jak zwykle im się spieszy. Lekarz to stara szkoła kulturalny, wesoły i na pewno ma doświadczenie.Co trzeba to powie.nie wymyśla cudów, nie przedłuża wizyty. Nie ma kolejek a przepisuje te same leki co lekarze prywatni lub u których czeka się miesiącami.Polecam

od dobrych paru lat chodziłam od dermatologa do dermatologa, a moje problemy z trądzikiem wciąż nie znikały. przyszłam do pana podwojskiego bez większych nadziei na pomoc, jednak bardzo miło się rozczarowałam - zostałam zapytana o swoją dotychczasową historię leczenia i co ważniejsze wysłuchana ze zrozumieniem. moi poprzedni dermatolodzy nie chcieli słuchać, że leki, które przepisują nie działają, że problemy się nasilają itp., a pan podwojski zrobił wszystko co mógł, żeby mi pomóc. nie mogę powiedzieć o nim złego słowa, bo po kilku miesiącach wizyt w końcu mogę pochwalić się świetnym stanem cery i takim też samopoczuciem. na dodatek jest on osobą bardzo uprzejmą, chętnie odpowie na każde pytanie (czytałam wiele opinii, które mówiły o tym, że niewystarczająco opisuje leczenie i metody - od tego jest pacjent, żeby zapytać o to, co chce wiedzieć), a przy okazji i zażartuje :) po raz pierwszy w życiu spotykam się z tak życzliwym i oddanym swojej pracy człowiekiem!

Nie wklada serca w to co robi.Leczenie rodem z wczesnego PRL.Tam czas sie zatrzymal.Pani pielegniarka powinna nianczyc prawnoki.Wypisac recepte i zbyc ,zadnych dodatkowych badan i testow,a nastepnym razem to samo.Zenada z taka medycyna.

Bardzo duży plus za podejście do pacjenta. Pan Idzi jest przyjaźnie nastawionym człowiekiem, a nie jak co poniektórzy lekarze - pępki świata, które pozjadały wszystkie zmysły. Krótko mówiąc, miałem problemy z trądzikiem. Kuracja okazała się skuteczna. Wizyty szybkie i konkretne. Gdyby nie było efektów to ...

Krótko mówiąc, miałem problemy z trądzikiem. Kuracja okazała się skuteczna. Wizyty szybkie i konkretne. Gdyby nie było efektów to mógłbym narzekać na zbyt mało poświęconego czasu, ale w takim przypadku nie mam się do czego przyczepić.

Jednak mam małe zastrzeżenie. Wiele osób przed zażyciem (i także w trakcie) zażywania podanego mi leku miały robione badania krwi zlecane przez dermatologa. Pan Podwojski nie kazał mi wykonywać żadnych badań. Uważam to za przejaw niekompetencji.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Ełk"?

Matejki 4

Piwnika Ponurego 4/21