lekarz Igor Gusarskilekarz Igor Gusarski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8

lekarz Igor Gusarski

Lekarz rodzinny

www.lekarzpomorze.pl
gabinet lekarza rodzinnego
badania kierowców i sportowców

www.lekarzpomorze.pl
gabinet lekarza rodzinnego
badania kierowców i sportowców

Idealny lekarz, po raz pierwszy spotkałem się z takim dobrym, kompetentnym i wyrozumiałym lekarzem. Polecam wszystkim potrzebującym.

Bardzo dobry lekarz. Poświęca nie tylko czas ale też faktycznie słucha pacjenta. Dostępny niemal o każdej porze. Lekarz z powołania. Polecam.

Bardzo dobry lekarz ,godny polecenia.BDB lekarz sportowy, nie trzeba jeździć do Gdańska,wykonuje wszystkie potrzebne badania.

Bardzo miły, żetelny i dobry lekarz. Z miłą chęcią będę wracał do jego gabinetu w przyszłości. Zadowolony pacjent pozdrawia :-)

Jestem pacjętką lekarza Igora Gusarskiego od 4 lat i mimo ,że od jakiego czasu nie mieszkam w Dziemianach dojeżdżam prawie 90 km na wizyty.Uważam tego lekarza za bardzo kompetentnego.Zrezygnowałam ze swojej przychodni,którą mam pod nosem z różnych przyczyn.W gabinecie lekarza Igora Gusarskiego panuje przyjemna atmosfera,która dobrze wpływa na moją psychikę.Polecam absolutnie tego lekarza bo jeszcze nigdy nie była tak usatysfakcjonowana kontaktem z lekarzem.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Kościerzyna"?

ul. Miodowa 1
83-407 Łubiana
Szpital
A. Piechowskiego 36
83-400 Kościerzyna
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia"
Skłodowskiej-Curie 7

ul. Floriana Ceynowy 7/gab. nr 10
83-300 Kartuzy
ul. Floriana Ceynowy 7/gab. nr 10
83-300 Kartuzy
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ KASZUBSKIE CENTRUM MEDYCZNE w Sierakowicach
ulica Lęborska 34
83-340 Sierakowice
ul. Alojzego Piechowskiego 38/110
ul. dr. Leona Heykego 2/1
83-400 Kościerzyna
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia"
Skłodowskiej-Curie 7