lekarz Igor Karczewski

Traumatolog, Ortopeda, USG ortopedyczne

Bardzo dobry lekarz. Mimo iż byłem u niego 10 lat temu prawie, zawsze będę go polecał. Dodam tylko że od 10 lat u niego nie byłem bez powodu. Po prostu zrobił swoje i mi pomógł.

Miałem poważny uraz barku którego doznałem w wyniku wypadku samochodowego. Udałem się do Sport Kliniki gdzie wiedziałem ,że pracuje Pan Doktor Igor Karczewski! Operacja oczywiście dla Doktora nie stanowiła żadnego problemu! Pełny profesjonalizm. Ponad to Doktor jest bardzo miłym i empatycznym człowiekiem!Jestem niesamowicie wdzięczny Panu Doktorowi. Polecam

Operacja oczywiście dla Doktora nie stanowiła żadnego problemu!

Rok temu przeszedłem operację wszczepienia endoprotezy stawu biodrowego.dr Karczewski przeprowadził cały zabieg. Jestem bardzo zadowolony polecam wszystkim tego lekarza i cały zespół oraz klinikę w Żorach. Lekarz bardzo skromny, niesamowity fachowiec w swojej dziedzinie wszystko dobrze wytłumaczy i doradzi.

Polecam pana Igora Karczewskiego, bardzo dobry specjalista. Przeprowadzał operację kolana w klinice w Żorach i wszystko na najwyższym poziomie.

Wiele razy Pan Karczewski mi pomógł Świetny specjalista. Wie co robi. Terapia manualna najwyższy poziom. Bardzo dziękuję

Wiele razy Pan Karczewski mi pomógł

Jestem Bardzo zadowolona z wizyty u Pana Igora lekarz który wie co mówi a tym Bardziej wie co robi diagnoza od razu postawiona zabieg umówiony. Polecam

Po artroskopii kolana w sport klinice w Żorach jestem bardzo zadowolony. Oczywiście od samego początku prowadził mnie Pan Dr Igor Karczewski i zawsze mogłem liczyć na pomoc i profesjonalizm. Zawsze jasno, na temat, konkretnie i co najważniejsze z odpowiednim podejściem do pacjenta. Polecam zarówno Pana Dr jak i sport klinikę.

Lekarz po pierwszej wizycie zrobił na mnie takie wielkie wrażenie że nie można tego nawet opisać Pan doktor z powołania polecam w 100 procentach jest to człowiek dusza

Cztery miesiące temu przeszedłem operację wszczepienia endoprotezy stawu biodrowego w Sport-Klinice w Żorach. Trafiłem na bardzo dobrego lekarza dr Igora Karczewskiego, który od momentu postawienia diagnozy, przygotowania i przeprowadzenia zabiegu, po opiekę pooperacyjną, okazał się wysokiej klasy specjalistą z profesjonalnym i empatycznym podejściem do pacjenta. Wszystkie etapy leczenia przebiegły zgodnie z planem i zakończyły się pomyślnie. Biorąc pod uwagę swoje doświadczenia z punktu widzenia pacjenta, stwierdzam, że poziom udzielanych świadczeń medycznych, opieka oraz organizacja pracy w Sport-Klinice w Żorach, mogą stanowić wzór dla innych podmiotów medycznych działających w naszym kraju.

Polecam.Jestem pacjentem od kilku lat.Pan doktor pomógł wyleczyć różne dolegliwości i urazy moim znajomym i rodzinie.Niejednokrotnie były to przypadki leczenia skutecznego po nie zawsze trafnej diagnozie u innych lekarzy.