lekarz Igor Szydłowski

Neurochirurg

Dzìeki temu wspanialemu lekarzowi wrocilam do pelni zdrowia. Od razu skierował mnie ma operację, Gdybym trafiła do niego później mozliwe, że nie chodziłabym na własnych nogach.

Warto choc zerknac na artykul o dr. Szydlowkiem: https://echodnia.eu/swietokrzyskie/wielki-czlowiek-ktory-podarowal-zycie-komus-innemu-o-dramacie-decyzji-przeszczepu-z-doktorem-szydlowskim/ar/8841951

Bardzo fachowy i rzetelny chirurg, wyrozniajcy se na tle innych neurochirurgow. Jedynym, ewentualnym mankamentem jest ...zbyt powazne podchodznie do stanu pacjenta - i zapewne stad zbyt mlo usmiechu na twarzy :-) Polecam! Pana Doktora :-)

Polecam tego lekarza,pan doktor wykonał świetną operację na kręgosłup z przepukliną,dzięki niemu mogę normalnie chodzić chodzić bez bólu za co jestem bardzo wdzięczny

Po prostu radzę się trzymać z daleka od pana doktora jemu zależy tylko i wyłącznie na sztuce przyjętego pacjenta i zainkasowania pieniędzy zero jakiego kolwiek zainteresowania pacjentem i jego chorobą nawet płytki rezonansu nie odczytał. Żenada i wielkie rozczarowanie tym panem żadnej pomocy nie polecam A wręcz stanowczo odradzam

Podpisuję się pod opinią zibiego. Jako były pacjent tego pseudo lekarza który w 2012r miał przeprowadzoną embolizację tętniaka. Szydłowski to margines społeczny wśród lekarzy.

pan doktor to wspaniały lekarz. wizyta trwa z prędkością błyskawicy. czytanie wyników pół sekundy. szereg nieprawidłowości w kręgosłupie które dają nieprzyjemne dolegliwości dogłowowe . ból. zawroty głowy, spłycona lordoza szyjna. szerokopodstawne wypukliny . dehydrydacja krążków . osłabienie kończyn, nacisk na oczy, szumy uszne, diagnoza - kręgosłup w porządku. dziękuję Panu doktorowi za poświęcony czas i życzę zdrowia.

Doktor Szydłowski uratował mojemu tacie życie. Mimo, iż minęło 6 lat od operacji tętniaka w głowie, to nadal bardzo miło wspominamy pana doktora. Sieczka