lekarz Igor Wiśniewski

Dostałam leki na infekcję to plus. Zgłosiłam się również z szerszym problemem, skierowana do lekarza ginekologa przez innego specjalistę, Poprosiłam o informację jakie badania hormonalne oraz w jakim dniu cyklu powinnam wykonać aby sprawdzić jak wygląda moja płodność. Lekarz powiedział, że nie wie co ma mi zlecić i żebym się nie przejmowała i po prostu starała się zajść w ciążę a jak już zajdę, to wtedy dostanę leki na podtrzymanie. Niestety poprzednią ciążę straciłam i chciałam przygotować się aby zmniejszyć szanse na powtórzenie tej sytuacji. Wizyta prywatna, lekarz miał dostęp ...

Wizyta prywatna, lekarz miał dostęp do mojej karty. Nie czułam się zaopiekowana.

Nigdy nie spotkałam się z tak lekceważącym podejściem ze strony lekarza. Jak wszyscy wiemy, ginekologia dotyczy spraw intymnych oraz wrażliwych, co za tym idzie - lekarz powinien wykazać zrozumienie, a nie kłócić się z pacjentką. Wizytę odbyłam prywatnie, ale przez pakiet medyczny pochodzący z firmy. Pan był bardzo nieprofesjonalny, kilkukrotnie wskazał mi, że z powodu mojego problemu JESZCZE NIGDY NIE WYSTAWIAŁ ZWOLNIENIA. No to wystawił pierwszy raz. Lekarz w trakcie porady ciągle przerywał mi w pół zdania, mówił że nie opisuje objawów ani tego co mi jest - po pierwsze nie zadał mi pytania i nie poczekał na odpowiedź, a po drugie mając wgląd do dokumentacji medycznej, nie powinno być stwierdzenia „nie wiem co pani jest”. Uważam, że każdy ból fizyczny utrudniający codzienne funkcjonowanie zasługuje na uwagę. Tak samo jak na uwagę i życzliwość zasługują pacjentki, a nie na to żeby doprowadzać je do płaczu i wskazywać, że to nadzwyczajne, że w swojej karierze jeszcze nie wystawił takiego zwolnienia. Zwyczajne umniejszanie problemom. Życzę trochę więcej wyrozumiałości i życzliwości do człowieka, kiedy zgłasza się do lekarza z bólem i prosi o pomoc.

Nie polecam tego lekarza, jest nastawiony tylko na zyski z prywatnych wizyt. Pozwala sobie na komentarze nie na miejscu. Byłam u Tego Pana i prywatnie i na NFZ więc mam porównanie. Brak profesjonalizmu.

Nie polecam tego lekarza, jest nastawiony tylko na zyski z prywatnych wizyt.
Pozwala sobie na komentarze nie na miejscu.

U lekarza nie byłam prywatnie tylko państwo. Na recepcie było płyn który miałam do tej pory i krem bez recepty bym nie zapomniała. Nie dostałam nic na infekcję. Lekarz nie przejrzał moich wyników badań i nie dostałam żadnego podsumowania czy wszystko jest ok czy nie. Po włożeniu wziernika usłyszałam że w środku posmaruje maścia, na co to było i jaka maść nie wiem. Nie wiem czy również zostałam posmarowaną gdyż wziernik po chwili został wyjęty. Całym zdaniem odpowiedział natomiast o swojej prywatnej klinice. Że "tam zakłada okulary i wykonuje to dokładnie" jest mi po prostu przykro

Profesjonalne podejście do pacjentki, jestem bardzo miło zaskoczona. Miałam kilka obaw i zostałam szybko uspokojona, można liczyć na doktora poza godzinami pracy. Z czystym sumieniem polecam. Napewno będzie to lekarza który poprowadzi moją ciążę.

Profesjonalne podejście do pacjentki, jestem bardzo miło zaskoczona.
Z czystym sumieniem polecam.
Napewno będzie to lekarza który poprowadzi moją ciążę.

jest świetny! jest to mój pierwszy i ostatni ginekolog! Polecam każdej kobiecie

jest świetny! jest to mój pierwszy i ostatni ginekolog! Polecam każdej kobiecie

Profesjonalne podejście i wyczerpującea inormacja. Jestem już w 37 tygodniu ciąży i od początku prowadzącym jest Igor Wiśniewski. Nigdy nie zdażyło mi się aby mnie nie przyjął nawet bez zapisu, indywidualne podejście i wyczerpujca ilość badań. Prawdziwy lekarz z powołania dla każdej pacjentki znajdzie czas i dobre słowo. Bardzo miły, otwarty i serdeczny. Zawsze pod telefonem a w razie potrzeby również możliwe są wizyty domowe. Bywałam również prywatnie na USG i zapewniam iż ceny są naprawdę kokurencyjne a z wizyt jestem bardzo zadowolona - naprawdę warto. Polecam serdecznie i życzę wszystkim przyszłym mamom takich właśnie lekarzy prowadzących .

Dr. Wisniewskiego polecono jako lekarza prowadzacego ciaze. Ba wizyty dojezdzalam z nowodworow na goclaw i nie zaluje. Jest kompetentny, cierpliwy, oddany (pacjentki w ciazy przyjmuje poza zapisami, nie widzialam tez zeby odeslal osobe bez ciazy ktora nie byla zapisana), wszystko tlumaczy. A do tego jest milym i wesolym czlowiekiem. Polecilam doktora kolezance i smialo polecam innym Paniom. AK

Polecilam doktora kolezance i smialo polecam innym Paniom.
AK

Wspaniały lekarz. Nie tylko skutecznie i profesjonalnie leczy, ale oddziałuje jak balsam na kobiecą psychikę, co jak wiadomo w tej profesji (a zwłaszcza w tej szczególnej specjalizacji) jest sprawą kluczową. Wielkie brawa dla Pana Doktora za szeroką wiedzę i umiejętności, konkretność, wyczerpujące informowanie pacjentek o stanie ich zdrowia i objawach, wyrozumiałość, cierpliwość. I przede wszystkim skuteczność w leczeniu. Polecam gorąco wszystkim paniom i dziewczynom!

Polecam gorąco wszystkim paniom i dziewczynom!

Lekarz bardzo kompetentny, prowadzi moją obecną ciążę. Wykonuje wszystkie konieczne badania w razie potrzeby kieruję na konsultacę.Gdy się coś dzieje na pewno nic nie przeoczy