Igor Żukowiec

Doskonały specjalista i wspaniały empatyczny człowiek. Można na niego liczyć w sytuacji kryzysowej, gdy nagle rozboli ząb, wielokrotnie przyjął mnie kosztem swego prywatnego czasu. Jest to lekarz, który swój zawód traktuje jako pasję i misję, wyjaśnia jaki jest problem z zębami , proponuję metody leczenia. Gabinet wyposażony w rtg i nowoczesny sprzęt, bardzo czysto, jednym słowem Polecam.

Lekarz pełen empatii.W potrzebie przyjmie nawet w sobotę.Bardzo dokładny,profesjonalny,rzetelny.Poświeca dużo czasu dla pacjenta.Jego dewizą ,, Będzie dobrze,musi być dobrze ' nie jest czczą obietnicą.Dokladnie informuje o przebiegu leczenia. Polecam z czystym sumieniem. Cecylia Michalska. 🙂

Nie dopuszczam do swoego uzebienia nikogo innego.Świetny ,profesjonalny i bardzo dokładny co widać juz nawet po ruchach ; robi najcięższe zabiegi bezboleśnie i otacza opieka równiez po zabiegu ...dojeżdzam do niego z Poznania (ale warto) jesli tylko ma czas bo ma wielu pacientów i trzeba się umawiać z wyprzedzeniem .Michał

Pan Doktor został polecony mi przez znajomych i nigdy nie pożałuje, ze się do niego wybrałam. Pełen profesjonalizm. Już nie jeden raz mi pomógł w nagłej sytuacji. Zawsze dostaje konkretna informacje o stanie moich zębów oraz wiem jakie kroki mam podejmować w przyszłości abhbtakich problemów unikać. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam!

Na codzień mieszkam w Poznaniu, a do Pana doktora specjalnie na wizytę przyjeżdżam do Koszalina:) Bardzo konkretny, ciepły i wyrozumiały. Pełen profesjonalizm, nowoczesny sprzęt, a przede wszystkim miła atmosfera. Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora!!!!

Nie rozumiem niepochlebnych opinii. Zniszczył kilka zębów, bral podwójnie za partactwo... ja bym nie poszła po raz enty do lekarza który tak leczy. Chyba ze to jakaś odmiana masichizmu.dla mnie pan doktor to najwyższa klasa profesjonalizmu. Nie wiem co ma do rzeczy pochdzenie, a pan doktor wspaniale włada językiem polskim i ktoś kto ma podobnie zrozumie wszystko co pan doktor powie. Ja nie miałam najmniejszych problemów. Gorąco polecam tym którym na stanie uzębienia naprawdę zależy.

Świetny specjalista, którego mogę polecić każdemu! Szybko zdiagnozował i rozwiązał doskwierający mi problem, oczywiście bezboleśnie. Dodatkowo dokonał bardzo szczegółowej analizy wszystkich ubytków i problemów z ząbkami przedstawiając dokładny plan leczenia rozłożony na czynniki pierwsze, które mnie czeka. To wszystko przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu. Szczerze polecam!

Doktor cierpliwie i w sposób zrozumiały wytłumaczył mi z czego wynika mój problem z zębami oraz jak należy przeciwdziałać dalszemu pogorszeniu sytuacji. Doktor jest również bardzo uprzejmy i przyjemny w kontakcie, na pewno wybiorę się na kolejną wizytę.

Zdecydowanie polecam, Pan Doktor jest profesjonalistą, miłym rozmówcą, patrzy na problemy uzębienia całościowo, zastanawia się, doradza, szuka. Jego doświadczenie, wiedza, kompetencja i chęć pomocy pacjentowi spowodowały, iż jestem obecnie w trakcie leczenia, które powinnam podjąć dawno temu. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję.

Wizyta przebiegała bardzo rzeczowo i sprawnie. Uzyskałam wiele szczegółów, Pan doktor rozwiał wyczerpująco odpowiadał na każde pytanie! Bardzo dziękuje i wiem, że na pewno wrócę na kolejną wizytę.