lekarz Ilona Filipkowska

Najlepsza, najmilsza i bardzo kompetentna Pani doktor. Mój syn jest pacjentem doktor Ilony, z gabinetu wychodzi zadowolony i uśmiechnięty. Profesjonalizm w pełni.

Polecam Panią doktor każdemu, ponieważ jest osobą bardzo kompetentną, do tego miłą, a przy okazji wizyty w Jej gabinecie wbrew pozorom wcale nie są bardzo kosztowne.

REWELACJA! Po wizycie u Pani Ilony nie boję się już dentysty! Miła, sympatyczna. Pyta czy nie boli. Wrażliwa na pacjenta. Polecam serdecznie wszystkim którzy boją się dentysty a chcą przestać się bać:) no i oczywiście chcą mieć zdrowe zęby, bo Pani doktor robi to lepiej niż zawodowo!

Pełen profesjonalizm i tyle czasu ile trzeba poświęciła na moje zęby, bez pośpiechu jak u innych. Odbudowa zęba z guzkami-jak naturalny! Namawiam wszystkich, którym zależy na zdrowiu i dobrze wydanych pieniądzach!

nie polecam ponieważ miałem robioną koronkę w zeszłym roku która mi poprostu wypadła

Jest kompetentna, miła i nie naciąga pacjentów. Pierwszy raz czułam się dobrze u dentystki. Ta druga Pani z jej gabinetu też jest w porządku, ale jakaś smutna chodzi. Na pewno w tym gabinecie można odzyskać ładny uśmiech :)

Jest chyba trochę drożej, ale naprawdę wyjątkowo miła i rzeczowa Pani.

Jest chyba trochę drożej, ale naprawdę wyjątkowo miła i rzeczowa Pani.

Lekarka która wyjaśnia wszystko i dlaczego ma tyle kosztować (odbudowa zęba trzonowego) Polecam z cała odpowiedzialnością Kapselek

Polecam z cała odpowiedzialnością
Kapselek

Ja nie polecam. Miałam leczonego zęba, który był zdrowy. Zostałem oszukany!!! Uważajcie!!!

miła, sympatyczna ale wydaje mi się że chęć przyjęcia jak największej liczby pacjentów odbija się na jakości usług.