lek. dent. Ilona Grabowska

Leczyłam zęby u Pani doktor w pomim poprzednim miejscu zamieszkania kilka lat temu. Niestety pani doktor odeszła z przychodni. Teraz miałam szczęście przeprowadzić się bliżej i ją odnaleźć. Tak odnaleźć, szukałam rok. To pierwszy gabinet gdzie zrobiono ze mną szczegółowy wywiad lekarski. Poza tym Pani doktor to dusza człowiek, bardzo martwi się czy pacjenta nie boli to co ona robi. Ja jestem aktualnie w 30 tygodniu ciąży i zaczęłam mieć bóle, a bolała mnie prawie cała szczęka. Nie potrafiłam wskazać który ząb mnie bolał. Pani doktor zlokalizowała go bezbłędnie i ...

To pierwszy gabinet gdzie zrobiono ze mną szczegółowy wywiad lekarski. Poza tym Pani doktor to dusza człowiek, bardzo martwi się czy pacjenta nie boli to co ona robi. Ja jestem aktualnie w 30 tygodniu ciąży i zaczęłam mieć bóle, a bolała mnie prawie cała szczęka. Nie potrafiłam wskazać który ząb mnie bolał. Pani doktor zlokalizowała go bezbłędnie i teraz już nic nie boli. Na moją prośbę rozwierciła też mojego sugerowanego zęba i założyła długodziałające lekarstwo, tak żebym mogła dotrwać do końca ciąży, bo ząb był lekko zepsuty.
Do tej Pani doktor chodzi się bez stresu. Polecam po 100 kroć. Pacjent jest najważniejszy, nie pieniądze.