lekarz Ilona Komoniewska

Wenerolog, Dermatolog

Nie polecam! Poszłam do pani doktor ze zgrubiałymi i ciemnymi paznokciami. Pani doktor powiedziała, że pierwszy raz na oczy widzi takie paznokcie ale zamiast wysłać mnie na dodatkowe badania albo do innego lekarza, założyła, że mam grzybicę. Leczyła mnie na nią przez rok zmieniając tylko tabletki i twierdząc, że dopiero po długotrwałej terapii zostanę wyleczona. Poszłam do podologa i okazało się, że to onycholiza i nie musiałam brać ani jednej tabletki!! Pani doktor dysponuje przestarzałą wiedzą, nie diagnozuje przez badania tylko "tak mi się wydaje bo mam doświadczenie". Nie polecam z całego serca!!

Komentowania czyjegoś wyglądu między innymi tatuaży jest nie profesjonalne i nie na miejscu. Nie polecam.

Zdecydowanie najlepszy dermatolog w Wodzisławiu i okolicy.Polecam!

Zdecydowanie najlepszy dermatolog w Wodzisławiu i okolicy.Polecam!

Pani dr ma problemy ze sobą, radze się zastanowić nad wizytą u kogoś takiego, psychiatra tu nie pomoże...

Bardzo dobra specjalistka. Pomogła mi i kilu osobom z mojej rodziny. Przyjęła mnie także państwowo, wysłała na bezpłatne testy alergologiczne, poleciła odpowiednią dietę. Polecam!

Wszystkim polecam Panią Doktor! Jest super! najlepszy lekarza! Z cierpliwością dla pacjenta, życzliwością i ciepłem.

Ta pani gdy nie mogła przyjąć pacjentów wypisywała recepty i były one do odbioru w rejestracji. Mi osobiście wypisywała recepty przez kilka miesięcy na lek, który można przyjmować maksymalnie przez dwa tygodnie przez co zniszczyła mi zdrowie. To się nadaje do sądu.

Pani Komoniewska jest naprawdę bardzo dobrym specjalistą!! Za każdym razem mi pomaga!!

Zawsze kompetentna i skuteczna. Od ponad 30 lat gdy korzystam z Jej pomocy, nie zdarzyło się aby pomyliła się w swojej diagnozie, a leczenie zawsze było skuteczne,