mgr Ilona Łobejko

Psycholog, Psychoterapeuta

Bardzo kompetentna osoba posiada niezwykle rozległą wiedzę medyczną.Dzięki temu okazało się ,że moje problemy z nerwicą mają bardziej złożone podłoże -dr Łobejko skierowała mnie na kilka konsultacji lekarskich zanim podjęła się leczenia mnie .Dodam ,że żaden z lekarzy nie zajął się mną od tej strony....Obecnie uspokoiłam się ,potrafię radzić sobie w sytuacjach napadów lęku,dostałam wiele wsparcia i alternatywnych sposobów na zachowanie się w tych natrudniejszych momentach .Do tego pani doktor jest przesympatyczna i ma duże poczucie humoru, ze spokojnym sumieniem polecam!

Pierwszy Psychoterapeuta w moim życiu na którego nie mam "ALERGII" bardzo ciepła i sympatyczna osoba, zawsze otwarta na drugiego człowieka. Choć często widać po niej zmęczenie zachowuje pełen profesjonalizm jako terapeuta i przyjaciel którym z czasem się staje. POLECAM Z CAŁYM PRZEKONANIEM

Zupełne rozczarowanie... nie wierze juz w psychologów...to jedna wielka ściema, a rady jak w "Dobrej Pani"

Przemiła kobieta. Wzbudza zaufanie, potrafi wprowadzić luźną atmosferę i wyczytać z człowieka dużo więcej niż mówi. Cena dość wysoka, ale myślę że warto. Robimy to przecież dla siebie!

Polecam magister Ilonę. Pomogła mi w problemie. Jest ciepła, a zarazem rzeczowa.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Mikołów"?

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
ul.Długa 27 ( metro Ratusz Arsenał) , 00-236