mgr Ilona Łobejko

Psycholog, Psychoterapeuta

Bardzo kompetentna osoba posiada niezwykle rozległą wiedzę medyczną.Dzięki temu okazało się ,że moje problemy z nerwicą mają bardziej złożone podłoże -dr Łobejko skierowała mnie na kilka konsultacji lekarskich zanim podjęła się leczenia mnie .Dodam ,że żaden z lekarzy nie zajął się mną od tej strony....Obecnie uspokoiłam się ,potrafię radzić sobie w sytuacjach napadów lęku,dostałam wiele wsparcia i alternatywnych sposobów na zachowanie się w tych natrudniejszych momentach .Do tego pani doktor jest przesympatyczna i ma duże poczucie humoru, ze spokojnym sumieniem polecam!

Pierwszy Psychoterapeuta w moim życiu na którego nie mam "ALERGII" bardzo ciepła i sympatyczna osoba, zawsze otwarta na drugiego człowieka. Choć często widać po niej zmęczenie zachowuje pełen profesjonalizm jako terapeuta i przyjaciel którym z czasem się staje. POLECAM Z CAŁYM PRZEKONANIEM

Zupełne rozczarowanie... nie wierze juz w psychologów...to jedna wielka ściema, a rady jak w "Dobrej Pani"

Przemiła kobieta. Wzbudza zaufanie, potrafi wprowadzić luźną atmosferę i wyczytać z człowieka dużo więcej niż mówi. Cena dość wysoka, ale myślę że warto. Robimy to przecież dla siebie!

Polecam magister Ilonę. Pomogła mi w problemie. Jest ciepła, a zarazem rzeczowa.

Do pani doktor trafiłam w bardzo trudnej dla mnie sytuacji ,wcześniej leczyłam się w innych gabinetach ..Spotkania z nią pozwoliły mi zobaczyć moje problemy w zupełnie innym świetle , zrozumiałam ,że wszystko mogę zmienić - teraz jestem szczęśliwą kobietą w satysfakcjonującym związku , świadomą swojej atrakcyjności.A o Pani doktor powiem - Anioł!!!

Cierpliwa ,łagodna ,słuchająca ze zrozumieniem , pełna wsparcia .Szalenie ciepła i serdeczna osoba z ogromnym poczuciem humoru.Uwielbiam wizyty u pani doktor - zawsze wychodzę od niej w dobrym nastroju i pełny nadziei.Moim zdaniem jeden z najlepszych psychoterapeutów na Śląsku- jeżeli macie problem ,który wymaga pomocy takiego specjalisty to polecam Państwu tę Panią.

Niezwykle serdeczna ,ciepła i wzbudzająca zaufanie osoba, ma fenomenalne wyczucie , perfekcjonistka. Z czystym sumieniem polecam tę osobę .