lekarz Ilona Piechuta-Kośmider

Miałam nieprzyjemność trafić na Panią doktor w szpitalu na Bonifratrów w Katowicach. Badania ginekologiczne przeprowadźane przez Panią doktor bardzo bolesne (wcześniej badania przeprowadzane przez innego lekarza były w porzadku). Na sam poród brakuje mi słów, Pani doktor jest ukierunkowana na porody naturalne „za wszelką cenę”...dosłownie, niestety w moim przypadku się to nie sprawdziło (wąska miednica, dziecko 4kg, przed porodem było badanie, na którym zostało to potwierdzone!!). Po 14 godzinach męczarni, na szczęście zakończyło się cesarką, lekarz wykonujący cesarskie cięcie stwierdził „nie było możliwości, żeby tak duże dziecko urodziło sie naturalnie, przy takiej wąskiej miednicy”. Niech ten komentarz będzie przestrogą dla przyszłych mam, a dla samej Pani doktor (o ile to przeczyta) powodem do refleksji i otrząśnięcia się z rutyny tak głęboko zakorzenionej.

Trzech zdrowych synów, każdy zobaczył najpierw Panią doktor, ponieważ przy każdym porodzie była praktycznie od początku do końca. Pani doktor, dziękujemy! Wkrótce wpadnę, proszę wyczarować córkę w usg ☺

Szczerze polecam panią doktor. Dzięki niej mamy córeczkę! Lekarz kompetentny i z ogromnym doświadczeniem.

Trafiłam do Pani ginekolog ze względu na to iż posiada USG, (wcześniejszy ginekolog go nie miał,podejrzewał polipy ale nie mógł potwierdzić diagnozy)po badaniu uzyskałam informacje, iż nie mam problemów z polipami. Po dwóch miesiącach okazało się, że mam plamienia. Zgłosiłam się ponownie. Pani Ilona nakazała mi jak najszybszy zabieg usunięcia polipów!!!! Zgłosiłam się na oddział szpitala gdzie przyjmuje Pani doktor i tam wykonała mi zabieg ŁYŻECZKOWANIA!!! W międzyczasie zgłaszałam problemy z niepłodnością. Pani Ilona nakazała wykonać badania mężowi. Po ich wykonaniu, przepisała mężowi leki, które systematycznie zażywał. Mimo to mieliśmy w dalszym ciągu problemy z zajściem w ciążę. Dzięki Bogu wykonałam wraz z mężem dodatkowej konsultacji medycznej. Nowy lekarz odrzucił wszystkie leki, które mężowi zapisała Pani doktor. Wykonał mi pełną diagnostykę ginekologiczną, badania potwierdziły występowanie w dalszym ciągu polipów (wpływały na moją bezpłodność)po ich usunięciu (histeroskopia) oraz dobrze dobranymi lekami (każdorazowo potwierdzano badaniami skuteczność ich działania!!!), zaszłam w ciążę w trzecim miesiącu od wykonania zabiegu. Ogólnie po przygodzie z Panią doktor stwierdziłam: odchudziła mój portfel, nie do diagnozowała mnie do końca, wykonała zabieg, którego już raczej nie stosuje współczesna medycyna, faszerowała męża niepotrzebnymi lekami. Wszystko to spowodowało, że straciłam sporą ilość czasu zanim zaszłam w upragnioną ciążę.

Gorąco polecam tą Panią doktor. Nigdy nie zbywa pacjenta, zawsze znajdzie czas. Dzięki temu jakim jest wspaniałym człowiekiem wizyta zawsze przebiega w miłej atmosferze, a rozmowa z Panią doktor sprawia, że człowiek się uśmiecha. Najważniejsze jest jednak jej ogromne doświadczenie i skrupulatność w procesie leczenia. Dzięki niej, bo długich wędrówkach od lekarza do lekarza, w końcu powitaliśmy na świecie naszą córeczkę :) W szpitalu Pani dr interesuje się pacjentami, co sprawia, że z żadnym problemem człowiek nie pozostaje sam. Słowem Lekarz - Anioł :)

Słowem Lekarz - Anioł :)

Polecam panią Piechutę-Kośmider. Nie zgadzam się z opinią, że nie uznaje znieczuleń przy porodach, to jakaś bzdura. Prowadziła moje dwie ciąże. W moim przypadku, to ja sceptycznie podchodziłam do znieczulenia przy pierwszej ciąży, Pani doktor jednak zaleciła wcześniejszą konsultację z anestezjologiem, na wypadek gdyby w trakcie porodu ból okazał się nie do zniesienia. I tak rzeczywiście się stało, skorzystałam ze znieczulenia. Polecam. jedyny minus - dużo pacjentek i długie oczekiwanie na wizytę. To jednak potwierdza wysokie kompetencje pani doktor.

Nie polecam p. Doktor. To prawda, ze jest miła ale do momentu porodu. Nie uznaje znieczulen, liczy sie tyLko poród naturalny a sposób w jaki to komunikuje stawia wiele do życzenia. Nie potrafiła rownież prawidłowo wyleczyc mnie z żakazenia drogmoczowych zmieniajac lek trzykrotnie co w efekcie trwalo trzy miesiące. Moja przygoda z p. Doktor zakończyła sie zmiana lekarza w 9mcu ciazy i absolutnie nie żałuje. Zakaznie zostało wyleczone w ciagu kilku dni co potwierdziło badanie moczu a poród ze znieczuleniem był wyjątkowy. Z reszta sposoby leczenia p. Doktor podważyl inny lekarz do którego mam bezgranicznie zaufanie.

Polecam wizyty u pani doktor; kiedy zaszłam w ciążę szukałam dobrego ginekologa; pani doktor została mi polecana przez koleżankę; podzcas wizyty pani doktor jest miła i kompetentna; polecam

Najwspanialszy lekarz pod słońcem. Zawsze służy radą i pomocą.Jak przyjmuje pacjenta w szpitalu w którym pracuje nigdy nie bierze pieniędzy. Polecam wszystkim kobietą a zwłaszcza kobietą w ciąży.

Świetny specjalista i lekarz w życiu nie zamieniłabym jej na innego lekarza!!! Dużo jej zawdzięczam!!!