Kurcze, piszę to z ciężkim sercem bo do Pani Doktor chodziłam przez wiele lat, niestety ciąża wiele zweryfikowała i muszę przyznać, że strasznie się zawiodłam.... kiedyś poleciłabym wszystkim, nie było lepszego lekarza, wchodziłam do gabinetu i byłam ważna ja i problem z jakim się pojawiłam. Teraz, kiedy zaszłam w ciążę, wizyty były krótkie, pytania bez odpowiedzi, Pani doktor twierdziła, że przyjdzie czas, żeby na nie odpowiedzieć, niestety takowy nie nadszedł. Więcej o swoich obawach i na dreczace mnie pytania dowiadywalam się od znajomych niż od Pani doktor. Badania były wykonywane szybko i niedokładnie, z wizyt wychodziłam rozczarowana i zniesmaczona ale za każdym razem mówiłam sobie, że następnym razem będzie inaczej. Niestety, nie było. Kiedyś liczyła się jakość, teraz liczy się chyba ilość niestety. Badań, które robiłam nie chciało jej się dokładnie sprawdzać więc w szpitalu wszystko się skomplikowało i mimo tego, że spędziłam tam dużo czasu, był u mnie chyba każdy lekarz, Pani doktor nie zajrzała ani razu, do swojej pacjentki, która zostawiła u niej kupę kasy za częste wizyty. Było mi naprawdę bardzo przykro bo obiecała, że będzie.... naprawdę z ciężkim sercem ale muszę wystawić taka opinie. Może to coś zmieni w podejściu do innych pacjentek. Ja już zmieniłam lekarza, po ostatniej wizycie, kiedy po porodzie, z problemami poszłam z ostatnia szansa po pomóc i Pani doktor powiedziała, że konieczny jest kosztowny zabieg u niej. Zabieg, którego wszyscy lekarze, którzy opiekowali się mną w szpitalu, kategorycznie odradzali. Powiedzieli, że to ostateczność... Dla Pani doktor jedyne rozwiązanie. Obyło się bez zabiegu, wszystko wróciło do normy, oprócz rozczarowania i zaufania do Pani doktor....

Bardzo polecam Panią doktor, prowadziła moją całą ciążę i nie tylko. Posiada bardzo dużą wiedzę oraz intuicyjne podejście do pacjenta. Dzięki niej zawdzięczam zdrowe dziecko oraz własne zdrowie i życie. Dużo by opowiadać pozytywów, naprawdę polecam !!!

Polecam każdemu kto się zastanawia czy waha aby umówić się na wizytę. Dzięki Pani doktor zaszłam w pierwszą ciążę zakończą urodzeniem zdrowego syna. Systematycznie zleca badania by monitorować stan zdrowia. Atmosfera zawsze przyjazna dla pacjentek. Osoba z ogromną wiedzą.

Doktor Iman jest przemiła i profesjonalna. Bardzo dokładnie zabrała wywiad. Zleciła dodatkowe badania i wyjaśniała wszelkie wątpliwości. Dziękuję serdecznie za zaangażowanie i postawę wobec pacjenta. Bez wątpienia jest Pani lekarzem z powołania. Z czystym sumieniem bardzo polecam.

Wizyty u Pani Iman odbywają się w świetnych warunkach. Na każdej wizycie przeprowadzane jest szczegółowy badanie. Zawsze dokładnie wszystko tłumaczy. Również wszystkie wątpliwości na bieżąco wyjaśnia. Jest bardzo piękną i sympatyczną osobą. Gabinet Pani Iman też jest przepiękny i nowoczesny. Mega polecam!!

Z całego serca polecam Panią doktor. Prowadziła moje dwie ciąże i nie mogłam trafić lepiej. Jest bardzo zaangażowana i cierpliwa. Zawsze uśmiechnięta. Prowadziła badania dokładnie i delikatnie. Jednocześnie dba o psychiczny komfort pacjentki. Da się wyczuć że wykonuje swoją prace z pasją. Ode mnie ocena 11/10.

Doktor Iman jest świetna. Badania wykonała delikatnie. Wyjaśniała wszystko na bieżąco i doradzała dużo. Stworzyła atmosferę dzięki której cały stres odszedł na bok. Napewno na następna wizytę udam się do Pani doktor. Gorąco polecam!

Zdecydowanie polecam Panią doktor. Jest bardzo profesjonalna i ma ogromną wiedzę medyczną. Wszystko na spokojnie i bardzo dobrze wyjaśnia. Dokładnie opisuje co widać na USG. Jestem zachwycona! Do tego gabinet jest przepiękny.

Najlepsza Pani doktor ginekolog na Śląsku. Poświęcona w 100 % swojej pracy, dokładna i rzetelna a przede wszystkim można porozmawiać i wypytać na każdy temat jeśli ma się jakie kolwiek problemy zdrowotne. I co najważniejsze jak przy pierwszej tak przy drugiej ciazy kompleksowe badania przeprowadzone na najwyższym poziomie w pełnym komforcie.

Najlepsza Pani doktor ginekolog na Śląsku.

Polecam Panią doktor kobietom w każdym wieku. Jestem pacjentką od 8 lat i nie zamierzam zmieniać. Pani doktor jest lekarzem z powołaniem, kompetentna i bardzo pomocna. Gabinet jest prowadzony w wysokim standardzie a kontakt z recepcja jest niezawodny. Jestem spokojna o swoje zdrowie bo wiem, ze Pani doktor wykonuje swoja prace rzetelnie. W ręce Pani doktor oddałam swoją drugą ciążę, poniewaz jest bardzo zaangażowana w sytuacje pacjentki, wszystko dobrze wytłumaczy i jest godna zaufania.