dr n. med. Irena Bernecka

Dermatolog, Dermatolog estetyczny, Wenerolog

Profesjonalny lekarz, stosunkowo niewysoka cena za usługę no i najważniejsze pomogła, gdy inni lekarze nie potrafili pomóc. Polecam wszystkim!!!!

Mam 40 lat i już wyraźnie widoczne są objawy starzenia się mojej skóry. W sumie to sama byłam sobie troszkę winna, bo dużo się opalałam i często korzystałam z solarium. Po konsultacji z Panią Doktor Bernecką zdecydowałam się na zabiegi mezoterapii igłowej i zastosowanie wypełniaczy. Muszę przyznać, że pomogło i teraz znowu z przyjemnością patrzę w lustro. Zabiegi były troszeczkę bolesne, ale dzięki miłej atmosferze i profesjonalnemu podejściu Pani Doktor bardzo dobrze je zniosłam. Co ważne, również cena w porównaniu z innymi gabinetami była niższa. Podsumowując, z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić skorzystanie z jej usług.

do niczego taki lekarz zawiodlam sie zamiast doradzic profesjonalnie ona ze m,nie robila krolika doswiadczalnego przykro ale prawdziwe

Zdecydowanie polecam! Jestem, a raczej byłam, trudnym przypadkiem. Pani Bernecka zaproponowała leczenie dzięki, któremu nie musiałam rezygnować ze swojej pasji. Indywidualne podejście do pacjenta, profesjonalizm w każdym calu.

polecila mi zastrzyki ktorych nigdzie nie chcieli mi zrobic. wydanej dosyc sporej sumy na zastrzyki juz mi nik nie zwróci.

Specjalistka od siedmiu boleści. Na każdym spotkaniu mówi dokładnie to samo co na poprzednim. Zero wyników leczenie. Wizyta u innej Pani dermatolog z Olsztyna przyniosła od razu poprawną diagnozę. Poza tym ten gabinet...doktor tak głośno mówi, że dokładnie wiedziałam na co chorzy są moi poprzednicy, gdyż drzwi są z innej epoki i nieszczelne- a więc zero prywatności. Cennik chyba też ma zrobiony na poczekaniu, bo jedni płacą 80zł inni 70zł, a jeszcze inni 50 zł. W mojej subiektywnej ocenie odradzam tego specjalistę. Naprawdę nie warto...

Super!! Prawdziwy fachowiec! Zaskoczyly mnie notatki dość obszerne które prowadzi p. I. Bernecka oraz pamieć o dawnych chorobach, nie tylko moich ale rowniez osob z rodziny :) Kobieta bardzo pozytywna!! POLECAM w 100% naprawde warto!!

Super!! Prawdziwy fachowiec!
Kobieta bardzo pozytywna!! POLECAM w 100% naprawde warto!!

Zdecydowanie polecam! Chodziłam do innego dermatologa przez 7 lat i uważam, że była to tylko strata czasu i pieniędzy, a po wizycie u dr Berneckiej okazało się, że problem tkwi głębiej, niż może mi się wydawać. Wszystko mi wytłumaczyła, a ja czekam na kolejną wizytę i rezultaty leczenia :)

Witam.Ja również nie polecam tego lekarza...żart z pisaniem testamentu nie był na miejscu....widać Pani doktor ma angielskie poczucie humoru...Podczas wizyty Pani sobie wychodzi do pomieszczenia obok,totalna olewka mimo,że byłam prywatnie!!!No i diagnoza....znamiona dysplastyczne....dostałam skierowanie do poradnii onkologicznej,ale nie pokazałam skierowania od tej Pani lekarzowi.Lekarz chirurg, onkolog powiedział,ze nie sa to znamiona dysplastyczne a barwnikowe.Więc gdzie kompetencja tej Pani?Zdecydowanie nie polecam.Nie zna sie na rzeczy i przepisuje kosmetyki najdroższych firm, których działanie pozostawia wiele do życzenia, a kosmetyki te maja wiele odpowiedników zastępczych, które działają tak samo.

zdecydowanie nie polecam. Zła diagnoza, chamskie podejście do pacjenta. Nie zna się na rzeczy. Unikajcie tego specjalisty!