lekarz Irena Bogucka

2,1
1,9

Bardzo miła i empatyczna Pani doktor. Badanie wziernikiem pierwszy raz mnie nie bolało, taka była delikatna. Pani doktor wszystko rzeczowo mi wyjaśniła, cierpliwie odpowiadała na moje pytania. Naprawdę podczas wizyty czułam się zaopiekowana.

Trzymajcie się od tej ginekolog z daleka! Przyszłam po dodatnim teście potwierdzić ciążę. Nie widząc ciąży w USG Pani "doktor" stwierdziła że ciąży nie ma. Nie zleciła badań betahCG co powinno być w tak przypadku normalne. Było to moje pierwsze podejrzenie ciąży, więc uwierzyłam że w niej nie jestem i tydzień później pojechałam w góry. Na szczęście miałam po drodze nocleg w Warszawie, gdzie po omdleniu w środku nocy trafiłam do szpitala z ciążą pozamaciczną w jajowodzie, która lada chwila by pękła doprowadzając do krwotoku. Tak więc tylko dzięki ogromnemu szczęściu jeszcze żyje.

Z całego serca nie polecam. Bagatelizowanie wszytskiego, cynizm, obrażanie się, brak wytłumaczenia czegokolwiek, obrażone mruczenie pod nosem, niegrzeczne uwagi nie na miejscu, przepisywanie leków w kółko, które nic nie działają bez jakichkolwiek badań. Jeśli ktoś przychodzi z poważną chorobą lub ciążą to nie tutaj.

Bardzo przyjemna wizyta, dobrze że nie kierowałam się złymi opiniami. Oczywiście ciężko mi stwierdzic jak wygląda bardziej zaawansowane leczenie i diagnostyka, ale jeśli chodzi o wizytę profilaktyczna to jestem zadowolona. Bardzo uprzejma pani lekarka, rozmowna, zaangażowana itd., co nie często się zdarza;)

Naczytałam się tu opinii i na wizytę szłam jak na ścięcie. A pani doktor okazała się bardzo miła i uprzejma. Miałam USG transvaginalne i w ogóle nie bolało, pani doktor była delikatna. Jedyne, co mi nie pasowało to czas badania, czyli ok.minuta. Z doświadczenia wiem, że jeśli badanie trwa wyjątkowo krótko, to wiele rzeczy lekarz może przegapić. Już tak miałam nie raz. Kilka lat temu miałam zdiagnozowane PCOS, a teraz lekarka powiedziała, że jajniki wyglądają dobrze i wszystko jest w normie. Cudownie ozdrowiałam? Coś nie chce mi się w to wierzyć. Pójdę do kogoś innego, żeby to jeszcze sprawdzić. Ogólnie pani doktor zrobiła na mnie dobre wrażenie, ale najważniejsza i tak jest dobra diagnoza.

Pierwszy raz spotkalam sie z takim lekarzem.Kobieta pomylila sie z powolaniem .Cyniczna,ironiczna zero empati,wrecz zlośliwa.Smiem watpic w jej kompetencje skoro po wizycie problem zostaje nie rozwiazany.Lekarz porażka.Kobitki ,szczerze odradzam

Bardzo nie polecam, opryskliwa, sarkazm przy każdej odpowiedzi aż strach o cokolwiek zapytać. Na pytanie odpowiada „pyta pani czy stwierdza?” Na umówionej wizycie usg nie mogła odpowiedzieć na pytania dotyczace wizyty kontrolnej po zapaleniu mówiąc że na te pytania moze odpiwiedziec na wizycie kontrolnej na ktore musze sie umowic oddzielnie.

Pani dr Bogudzka Irena świetny specjalista polecam.Bardzo wyrozumiały i kompetentny lekarz.Chodziłam do wielu kobiet ginekolog i wiele razy byłam uprzedzona.A dzisiaj miałam wizytę u pani doktor i wyszłam pozytywnie nastawiona.złota kobieta polecam 100%

Szczerze nikomu nie polecam. Lepiej wybrać się do weterynarza niż do tej Pani. Empatia = 0. Przyszłam infekcją intymną i suchością pochwy. Dostałam siłą wciśnięty wziernik bez lubrykantu. Zostawię to bez komentarza Na infekcje przepisano mi antybiotyki i pakiet zwalczający grzyby. Nie pomogło. Poszłam do innego lekarza który uznał że trudno teraz cokolwiek zdziałać bo wzięłam tyle leków że mam jałowy organizm i że posiew powinien być zrobiony najpierw przed pierwsza dawką.

Szczerze nikomu nie polecam.
Lepiej wybrać się do weterynarza niż do tej Pani. Empatia = 0.
Na infekcje przepisano mi antybiotyki i pakiet zwalczający grzyby. Nie pomogło.

Pani doktor prowadziła moja ciążę. Nie spotkałam się z żadną ironia ani złośliwościami. Chodzę do pani doktor przez cały czas . Uważam że jest bardzo dobrym lekarzem..