lekarz Irena Chlebuś

2,7

Bardzo dobry lekarz pediatra i lekarz rodzinny. Od wielu lat ja z moja rodzina jesteśmy pod opieka Pani doktor, trafione diagnozy, skierowania bez problemu, poświęcenie czasu. Dzieciaki Panią uwielbiają.

Polecam. Chodze do pani dr od lat i jestem zadowolona. Nie ma problemu ze skierowaniami

Cudowna Pani doktor. Zawsze miła i uprzejma. Ma super podejście do córki. Zawsze szybko reaguje. Polecam całym sercem.

Nie słucha jak się mówi i w ten sposób się wymądrza. Udaje, że jest najadrzejsza. Nieuprzejma. Zamiast zajmować się pacjentami 30 min piję sobie kawkę i urządza pogaduszki.

Jest osobą bardzo arogancką i źle traktuje swoich pacjentów. Problemem dla niej jest przyjęcie dziecka nawet w porannych godzinach oraz wypisanie skierowania do lekarza specjalisty jak jest pilna potrzeba, odsyła z kwitkiem i trzeba się umówić z nią za kilka dni, oczywiście nie obejdzie się bez przykrego komentarza w naszym kierunku. Jak dla mnie to nie jest profesjonalne zachowanie osoby która pracuje jako lekarz pierwszego kontaktu... Odradzam zupełnie wizytę u tej Pani. Szkoda nerwów

nie polecam

nie polecam

byłam z dzieckiem, nieuprzejma, wręcz krzyczała, dziecko przerazone ja rozumiem ze mozna byc zmeczonym to niech zrezygnuje z pracy bo tu dziecko jest dzieckiem i nigdy nie wiadomo jak sie zachowa trzeba miec cierpliwosc troche empati

Malo sympatyczna, zarozumiala, niemila. Nie polecam

to juz jest odbebnianie pacjetów na liczbe a nie na jakosc i faktyczne zainteresowanie. pacjent czuje sie jak winny temu ze przyszedł po porade i zawraca głowe. ludzie nie maja wyboru bo jako jedna została w przychodni dla dzieci na matejki i kolejki sa ale to juz nie jest pani doktor sprzed lat, znieczulica czy parcie na kase? osobiscie nie polecam