dr n. med. Irena Czajkowska

To lekarz do rany przyłóż. Wie co robi i jak leczyć. Jestem jej pacjentką od 10 lat - nie zamienię dr Czajkowskiej na nikogo innego

Pani doktor prowadzi moją drugą ciążę i wbrew opiniom poprzedniczek nigdy nie spotkałam się z jej "złym" humorem tudzież opryskliwością. Dla mnie była zawsze sympatyczna. Również w jej szpitalu urodziłam zdrowego synka. Ja polecam!

Zdecydowanie odradzam. Pani doktor może i konkretna ale wydaje mi się że jest to zależne od jej humorów.Po pierwszej wizycie byłam zadowolona chociaż nie można powiedzieć, że pani doktor była delikatna podczas badania!!Niestety nastepna wizyta to totalna porażka. Podczas pierwszej wizyty pani doktor przepisała mi leki i powiedziała, że zobaczymy jaki będzie rezultat ich brania i od tego uzaleznimy dalsze leczenie lub jego brak. Gdy podczas drugiej na pytanie czy się leczyłam odpowiedziałam, że brałam leki, które pani doktor mi zapisała to oznajmniła mi że leki nie leczą mojej dolegliwości, nastepnie zaczęła do mnie mówić w 3 osobie kierując w moją stronę pretensje, zrobiła cytologie i powiedziała tylko żeby przyjść za miesiąc. Bez słowa wytłumaczenia ani bez żadnej reakcji, rozmowy, czegokolwiek powiedziała żebym zastanowiła się co chcę zrobić ze swoją dolegliwością(nie prezentując jakie mam możliwości).Może założyła, że powinnam się doinformowac z internetu,chociaż miałam wrażenie,że najlepiej było by jakbym sama się wyleczyła i nie zawracała jej głowy. Niesympatyczna, niemiła, nie mająca podejścia do pacjenta (chyba że ktoś zapłaci) i zachowująca się często conajmniej dziwnie i nietaktownie. Po drugiej wizycie zmieniłam lekarza.

Zawsze miałam problem z pójściem do lekarza ginekologa. Bardzo wstydziłam się tego rodzaju usługi lecz dr Czajkowska Irena sprawiła ,że ten wstyd minął od razu po wizycie. Pani dr jest osoba bardzo delikatna i wyrozumiała dla osób bardzo zestresowanych. Bardzo polecam Panią doktor.