dr n. med. Irena Daniluk-Matraś

Medycyna estetyczna, Chirurg dziecięcy

14.06.2017 roku usunięcie wodniaka jądra, w 100% polecam Pani profesor, lekarz z powołania mający niesamowity dar, wiedzę, empatię i mnóstwo najlepszych cech jakie może mieć człowiek. Moja wdzięczność i szacunek, wielkie podziękowania dla Pani jak i całemu zespołowi lekarzy, pielęgniarek i personelowi pomocniczemu Szpitala Jurasza w Bydgoszczy Oddział Kliniczny Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Dzieci i Młodzieży.

W 2001r. pani dr.uratował mnie od wózka inwalickiego . Mając 3 miesiące przeprowadziała na mojej osobie operacje przepukliny rdzeniowo-opon owej. Dzisiaj razem z rodzicami nie potrafimy wyrazić wdzięczności za jej podejście do nas. WSPANIAŁY LEKARZ I CZŁOWIEK

Polecam z czystym sumieniem,dzieci też to wiedzą, bo w gabinecie nie płacza nawet podczas nieprzyjemnych zabiegów.

"Przed Wami długa i ciężka droga, ale postaramy się zrobić wszytsko, żeby Wasz syn w przyszlości funkcjonował normalnie". Gdy usłyszeliśmy to zdanie byliśmy w szoku. Później jednak doceniliśmy szczerość Pani doktor. Było ciężko i dosyć długo (1,5 roku od diagnozy do ostatniej z trzech operacji jelit). Naprawdę Pani doktor i jej zespół zrobili wszytsko, co w ich mocy i nasz synek jest teraz żywiołowym dwulatkiem. Wiem, że jeszcze trochę przed nami, ale jestem wdzięczna Pani doktor za wszytsko. POLECAM!!! Szczerze mówiąc to tylko w KiKChDz spotkałam prawdziwych lekarzy z powołania, do grona których Pani doktor na pewno się zalicza!

Nie spotkałam w moim życiu takiego lekarza.Podpisuję się obiema rękoma pod wszystkimi pozytywnymi opiniami.Pani dr.Matraś to lekarz z powołania, to człowiek o wielkim sercu - to widać już przy pierwszym spotkaniu,po pierwszej rozmowie.A te opinie dodatkowo to potwierdzają. Moja mała Jagódka szaleje ze szczęścia na jej widok.Wyrazy szacunku dla pani dr.Matraś :)

Wciąż poszukujesz "Medycyna estetyczna Bydgoszcz"?

Tomasz Hilger

Chirurg dziecięcy