lekarz Irena Dawidiuk

Dietetyk

2,9
2,9
2,5

Wspaniały lekarz z ogromną wiedzą. Nie wiem co bym zrobiła gdyby nie Pani doktor, dzięki diecie wracam do zdrowia. Z całego serca polecam. Takich lekarzy nam trzeba❤️

Błądziłam po lekarzach 7 lat, aż w końcu trafiłam do Pani Dawidiuk. Obecnie funkcjonuję bez tabletek i specjalistycznych kremów, wszystko dzięki prawidłowej diecie. Panią doktor polecam z całego serca.

Jestem rozczarowana i zniechęcona po wizycie u P. dr. Może ma wiedzę , ale nie dla każdego. Byłam z córką lat 9 z nadwaga i jednocześnie słabą hemoglobiną. Zależało mi na lekarzu i jednocześnie dietetyku z rozsądkiem, który podpowiedziałby jak mam żywić dziecko z takim problemem , bo brakuje mi pomysłów ( dziecko nie je hamburgerami z colą). No niestety. Na wstępie usłyszałam ,że mam dziecko nie szczepić na covid , bo to świństwo. Potem okazało się ,że wszystko co w życiu robiłam to było praktycznie złe , a po ...

Jestem rozczarowana i zniechęcona po wizycie u P. dr.
Może ma wiedzę , ale nie dla każdego.
No niestety.
Na wstępie usłyszałam ,że mam dziecko nie szczepić na covid , bo to świństwo.
Potem okazało się ,że wszystko co w życiu robiłam to było praktycznie złe , a po analizie dziecka książeczki zdrowia, stwierdziła że już od wieku prenatalnego córka nie miała szans. ( zażywałam antybiotyk w ciąży przypisany przez ginekologa) .
Po wyglądzie rąk i nóg córki , dr. stwierdziła że jest " obrzmiała " od mleka na które na pewno jest uczulona. Mimo iż mówiłam że nic takiego nie wychodziła z badań z przednich paru lat , a dziecko jest z nadwagą praktycznie od zawsze , nie było żadnej reakcji.
Potem dr wyciągnęła gotowy druczek co mamy jeść i powykreślała i dopisywała produkty.
O wielu kaszach czy innych nie słyszałam nigdy i praktycznie nasze życie kulinarne miało zostać postawione na głowie, mimo że staram się uważać i żywić się w miarę zdrowo.
Wg. p dr dziecko ( które jest raczej wybredne) miało jeść np z owoców tylko ugotowane gruszki i banany z tymiankiem, wywar z gotowanych ogryzków, pomidory w zalewie Włoskie, czy sałatę polaną sosem winegret lub oliwą itp.
Do p. dr nie docierało że dziecko nie weźmie czegoś takiego do buzi bo może dorosły jest w stanie się poświęcić ale dziecko nie.
Oczywiście nabiału i glutenu nie bo to wszystko od tego.
Dostaliśmy skierowania na badania mimo tego, że u alergologa mamy mieć wizytę na jesień na testy- o czym też informowałam
. Ale zrobiłam .
Po 2 tyg. oczekiwania okazało się , że młoda w ogóle nie jest uczulona , ani na laktoze, ani kazeine , ani na gluten.
Reasumując.
Pani dr najpierw wydaje sądy/ diagnozę ,a potem zleca badania. To chyba nie jest właściwa droga i metoda zwłaszcza że to doświadczony lekarz a nie stażystaka .
Więcej do niej nie pójdę bo jej metody i podejście nie są właściwe.
Na marginesie chce dodać , że nie widząc na oczy mojego syna ( ani żadnych jego dokumentów medycznych ) , - stwierdziła że też jest uczulony na mleko
( genetyka) , co również nie jest prawda.

Z tego co wiem ta kobieta nie jest lekarzem medycyny. Trafiłam do niej z synkiem- autystą. Oczywiście zaleciła dietę bezmleczną, bezglutenową i bezmleczną. Z kolejnymi wizytami zalecała paramedyczne badania. Kiedy kazała wykonać badanie na obecność pasożytów i wytłumaczyła, że dziecko będzie miało założony czepek na głowę, a ruch wędrujących pasożytów przez głowę bdzie rejestrowany- odpuściłam. Oceniając prowadzoną dietę- nic nie wniosła do leczenia. Stan nie poprawił się.

Nie polecam. Zostałam OSZUKANA. Pani dr na 5 wizycie w Centrum Furtura tj. 25.08.2020 (dwie pierwsze były w ramach MRT) powiedziała, że rozpisze mi dietę (konkretnie: co jeść, w jakich godzinach) i w ciągu 3 dni prześle mailem. Za wizytę zapłaciłam 150 zł. Dziś mija ponad 2 miesiące i dieta nie została wysłana. Zero odpowiedzi na SMS wysłanego po 6 dniach czy maila w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Po dodzwonieniu się do recepcji usłyszałam cyt.: "Pani Irena jest teraz bardzo zajęta" i zero odniesienia się do sytuacji do dnia dzisiejszego. ...

Marlena G.

Znakomita skuteczna mądra. Pod warunkiem że ktoś jest otwarty na zmiany. Oporni lepiej niech idą po antybiotyk. Ale dla otwartych umysłem rewelacja.

Bardzo mi pomogla i dalej pomaga. Znalazlam pani Doktor po tym gdy nic juz nie pomagalo i lekarze zawiedli. Chodzilam od lekarza do lekarza az wreszcie znalazlam pania Dawidiuk. Rozpis diety jest dopasowany do pacjeta indiwidualnie. Bardzo polecam. :)

Pani dr n med. jest bardzo ciepła i nastawioną na pacjenta osobą...robi wnikliwy wywiad, bardzo ( pierwszy raz taki spotkałam ) a odwiedziliśmy tony lekarzy, owszem stosuje diety eliminacyjne najpierw po wywiadzie lecz jeśli się rozumie dlaczego i po co...( my dopytywalismy dużo) a potem poczytaliśmy jeszcze na ten temat bo inaczej musiałaby z nami siedzieć 5 godzin a i tak była z nami 1,5 godz. Jeśli ktoś nie rozumie podejścia do organizmu jako całośc bo został przyzwyczajny do specjalistów od każdego narządu którzy pojęcia nie mają i do tego ...

Jeśli ktoś nie rozumie podejścia do organizmu jako całośc bo został przyzwyczajny do specjalistów od każdego narządu którzy pojęcia nie mają i do tego nie biorą nic więcej pod uwagę to zawsze będzie miał problem, bo nie tego szukał, nie rozumie i nie zroumie jeśli się nie doczyta, douczy i zrozumie, ze leki w prostej drodze cos zaleczą ale doprowadzą do otwarcia kolejnych 10 schorzeń w czasie. My polecamy bardzo i jesteśmy jej wdzięczni. Do testu MRT nas zachęcała i nie zmuszała, po roku dojrzeliśmy zrobiliśmy co jeszcze bardziej poprawiło sprawy i żałujemy że tak późno. Ile kasy i łez byśmy zaoszcedzili. Test nie jest tani ale korzyści co niemiara...każdy z nas go będzie robił tylko odpowiednio do czasuby zgromadzi c fundusze. pozdrawiam i zdrowia życzę

Wizyta godzinna z kompleksowym zapoznaniem sie z objawami i problemem pacjenta. I na tym konczy sie pozytyw. Pani Doktor miała podesłać tego samego dnia jadłospis/ zalecenia do diety i pomimo moich kilku przypominajek, przez miesiac czasu nie otrzymałam nic. Pani Doktor nawet nie raczyła odpisac na maila. Lekceważące podjejscie i strata czasu.

Ponieważ tonący brzytwy się chwyta, chodziłam do pani Dawidiuk kilka lat z moim niepełnosprawnym dzieckiem, mając nadzieję, że może te porady poprawią jego funkcjonowanie. Niestety bez efektów. Polecała usługi swoich kolegów "specjalistów". Wyników wykonanych przez nich "badań" nie potwierdziły żadne rzetelne badania lekarskie. Polecała także swoje ulubione firmy farmaceutyczne oraz zaprzyjaźnione sklepiki ziołowe (wraz z dokładnym podaniem adresu). Czasami miałam wrażenie, że po prostu testuje na moim dziecku działanie różnych preparatów. Natomiast ręce definitywnie mi opadły w obliczu dwóch wydarzeń. Po pierwsze: zalecała zbieranie OGRYZKÓW JABŁEK od wszystkich krewnych i ...

Polecała także swoje ulubione firmy farmaceutyczne oraz zaprzyjaźnione sklepiki ziołowe (wraz z dokładnym podaniem adresu). Czasami miałam wrażenie, że po prostu testuje na moim dziecku działanie różnych preparatów. Natomiast ręce definitywnie mi opadły w obliczu dwóch wydarzeń. Po pierwsze: zalecała zbieranie OGRYZKÓW JABŁEK od wszystkich krewnych i znajomych i gotowanie z nich dziecku kompotu!!! Po drugie: na każdej wizycie zachęcała do wykonania testu LEAP, który kosztuje kilka razy więcej niż normalne badania i wymaga pobrania aż 450 ml krwi, podczas gdy normalnie wystarczy 15 ml. Mąż, który jest honorowym krwiodawcą, przypuszcza, że może chodzi tu o handel krwią, bowiem taka ilość krwi jest rutynowo pobierana, kiedy się ją oddaje!!! Wszystko to pachnie grubym hochsztaplerstwem, ostrzegam potencjalnych pacjentów.