dr n. med. Irena Fichtel-Zarębska

Taki Lekarz to skarb! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Byliśmy kilka razy na wizycie prywatnej u Pani doktor, zawsze rzeczową, konkretna. W razie wątpliwości czy zleconych wyników badań,czekała na nasz tel. Tak było do niedawna, teraz Pani dr odbiera tel, ale jest dość nieprzyjemna.

Bardzo kompetentna, miła i rzeczowa Pani doktor. Wizyta zupełnie niedroga jak na obecne czasy a mimo to wizyta kompleksowa, szczegółowe badanie, trafne diagnozy. Ogólnie super lekarz z podejściem do dziecka. Nie jeździ na wizyty domowe ale przecież pracuje jeszcze w szpitalu więc po prostu nie ma kiedy. W nagłych przypadkach jednak zawsze pomaga. Polecam!

Przypadkowo udało mi się dostać prywatnie do Pani doktor. Byłam zadowolona, bo wizyta przebiegała zgodnie z uwagami moich przedmówców: konkretnie, dość dokładnie, trafna diagnoza potwierdzona skutkiem leczenia i właściwym doborem leków- ok. Ale to było rok temu...Od tego czasu kilkakrotnie próbowałam skorzystać z pomocy Pani doktor w tak zwanych nagłych przypadkach:wieczorem, nie w czasie weekendu, dziecko bardzo chore. Efekty szokujące: inny niż wczesniej poznałam lekarz! Nie jestem przewrażliwioną i wymagającą cudów mamuśką, uzurpującą sobie całą dobę lekarza, nie uznającą prawa lekarza do prywatnego życia. Nic z tych rzeczy! ale zachowanie, rozmowa telefoniczna z Panią doktor bardzo mnie rozczarowała. Zirytowana odpowiadała opryskliwie na moje uprzejme zapytanie o możliwość przyjęcia dziecka prywatnie w piątek wieczorem (ok. 17.00)- "nie mam czasu, nie, niech Pani sama sobie radzi, nie mój problem itd." Na moją prośbę o radę: czy mogłaby polecić innego lekarza albo czy też muszę korzystać z pomocy na ostrym dyżurze pediatrycznym (ostateczność dla mnie) odpowiadała, że nie jest informacją telefoniczną i od czego jest internet. Cztery telefony w przeciągu kilku miesięcy i za każdym razem niegrzeczne spławianie mnie. Przykre. Skorzystam z jej jedynej rady: od czego jest internet? od znalezienia dobrego lekarza:)Pozdrowienia dla P.Doktor.

super pani doktor polecam wszystkim rodzicom dla których malenstwa sa wszystkim rzetelna miła z wielka wiedza nic ujac nic dodac

Jedna wizyta i jak najbardziej trafna diagnoza. Moje dziecko zostało dokładnie zbadane, potem Pani doktor wszystko tłumaczyła, rozpisując szczegółowo- w tym czasie córcie bawiła się spokojnie zabawkami. Profesjonalnie, uprzejmie, konkretnie, bez pośpiechu. Leki dobrane idealnie. Polecam naprawdę.

super pani doktor polecam zawsze ma czas dla pacjentów

super pani doktor polecam zawsze ma czas dla pacjentów