lekarz Irena Filipowicz-Marek

Ta Pani Doktor to rzetelna wiedza, kompetencja i staranność . Uratowała nie tylko moje oko ale tez życie poprzez trafność diagnozy co wielokrotnie podkreślali Okuliści z kliniki w której kontynuowałem leczenie. Dziękuje i polecam Pania Doktor każdemu Pacjentowi .

Pełen profesjonalizm. Pani doktor wszystko dokładnie wytłumaczyła nie spiesząc się. Jestem bardzo zadowolona

Jestem bardzo zadowolona

Lekarz i to z prawdziwego zdarzenia. Fachowiec w swojej dziedzinie jakich mało. Indywidualne podejście do pacjenta, wszystko wytłumaczone jak trzeba. Syn choruje na chorobę nierozpoznawalną przez naszych lekarzy. Natomiast Pani Doktor doinformowania w każdym szczególe. Szczegółowo przeprowadzony wywiad i bardzo skrupulatnie przeprowadzone badania mojego Syna uważam za naprawę świwtnie wykonanywane zadania. Nie spieszy się, ma czas dla Pacjenta i można dopytać o wszystko co niepokoi. Dla mnie Lekarz z Powołania.

Nie fachowiec nie lekarz, będę odradzała tą Panią gdzie tylko się da. Na pierwszej wizycie nie słuszna diagnoza a raczej wyrok jaki Pani mi wydała na moje dziecko ... stworzyła nam Pani piekło na ziemi na conajmiej miesiąc przez Panią mój stan zdrowia psychicznego podupadł bardzo i chce żeby Pani miała tego świadomość nie zostawiła nam Pani cienia nadzieji nie miała Pani racji ,całe szczęście ale zanim dostałam się do prawdziwego fachowca do Ptofesora to przebyłam drogę do Częstochowy modląc się o cud obdzwoniłam wszystkie kliniki na całym świecie odwiedziłam 3 psychologów i psychiatrów I dzięki znajomoścom dostałam się do krajowego konsultanta okulistyki gdzie pomógł mi dostać się do okulisty z prawdziwego zdarzenia a nie pseudo okulisty.
Nie życzę Pani takich przeżyć jakie Pani Nam zafundowała a następnym razem proszę się zastanowić zanim Pani za szybko coś stwierdzi swoim niefachowym okiem. Odradzam żebyście zaoszczędzili nerwów i zdrowia.

Doktor przeprowadziła szczegółowe badanie, wskazała do jakich specjalistów się udać, żeby sprawdzić powiązane choroby. Podoba mi się też dbałość o higienę, która niestety nie u wszystkich lekarzy jest normą - przed badaniem odkaziła ręce, a żeby wejść do gabinetu trzeba mieć na sobie maseczkę.

Pani Doktor profesjonalnie przeprowadziła badanie i wszystko dokładnie mi wytłumaczyła. Odpowiedziała na nurtujące mnie pytania i wskazała ścieżkę dalszego leczenia. Z pewnością wrócę do Pani Doktor !

Na wizycie u dr Filipowicz byłam przy okazji badań do pracy. Niestety brakowało komunikatywności i uprzejmości ze strony lekarza, na badaniu czułam się niekomfortowo. Moją opinię podzielali pozostali współpracownicy. Z własnego wyboru nie powtórzę wizyty u tego lekarza.

Oprócz nie budzących najmniejszych wątpliwości kompetencji i uważnego podejścia do pacjenta również niebanalne poczucie humoru cechuje Panią Dr.