lekarz Irena Kaczmarek-Szrajber

Pulmonolog, Pediatra

Niezwykle nierzetelna i niesympatyczna osoba. Pani doktor mnie jako pacjenta zapytała od kiedy mam gruźlicę, kiedy odpowiedziałam, że nikt nie stwierdził u mnie gruźlicy to stwierdziła: "a nie to nie wpiszemy tu "( dane w komputerze) i zapytała "to po co pani przyszła?". W Polsce nie jest łatwo dostać się do specjalisty, na swoją wizytę czekałam od kwietnia do listopada z podejrzeniem gruźlicy, nowotworu? i co dała mi ta wizyta? mimo że niemałe składki pracodawca płaci z mojego wynagrodzenia muszę iść prywatnie i jeszcze raz opłacić daninę. Hańba.

Super fachowiec, wspaniały człowieku, uśmiechnięta i pozytywna. Wszystko dokładnie tłumaczy. Dziękuję i pozdrawiam

Jako człowiek -rewelacja. Bardzo kontaktowa, miła, Chętnie wszystko wyjaśnia , przedstawia jakie są możliwości leczenia. Jak dla mnie REWELACJA. Polecam bardzo mocno

Polecam Pania doktor- to fachowiec i specjalista. Bardzo miły lekarz i pomocny dla pacjenta idealne podejście do dziecka .

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, wszystko odbyło się sprawnie i profesjonalnie. Polecam. Doktor bardzo szybko wykryła co dolega dziecku.

Cała wizyta odbywała się w bardzo przyjaznej atmosferze. Lekarz jak najbardziej godny polecenia- prawdziwy fachowiec!

Pani Irenka ma czas dla małych pacjentów oraz stara się dokładnie przebadać dzieci, wysłuchać rodziców, zapoznać z dokumentacją medyczną. Polecam konsultacje.

Lekarz konkretny, odpowiadał fachowo na wątpliwości i samo badanie przyjemne dla dziecka. Wizyta na plus :)

Witam ,po kilku wizytach wystawiam opinię pozytywną . Moje dzieciaki nie mogą się doczekać wizyty u Pani dokor , co w gruncie rzeczy dziwi że tak polubiły chodzenie do lekarza:)

Wyjątkowo delikatne traktowanie zestresowanego pacjenta. Bardzo jesteśmy zadowoleni. Leczymy u Pani Irenki córkę od 2 lat. Wszystkim polecam.