Irena Kasprowiak

Lekarz rodzinny, Pediatra

Pani dr. jest bardzo miłą osobą. Jedyny minus to taki, że sama nie 'bawi się' w diagnozowanie choroby tylko wysyła do specjalisty. Co dla jednych jest minusem, a dla innych plusem. Ogólnie polecam Panią dr. dla małych i dużych dzieci :)

Kompetentna ,przemiła ,bardzo uprzejma Pani Doktor . Leczyła nasze dzieci teraz również wnuki i oczywiście nas już emerytów. Wierzymy w Nią możemy polegać na Jej doświadczeniu i po prostu zwykłym ludzkim podejściu do innego człowieka.

Super lekarz serdecznie polecam pania doktor

Super lekarz serdecznie polecam pania doktor

Dziękuję serdecznie za poradę, warto było odwiedzić, bardzo przyjemny stosunek do pacjenta.

Po urodzeniu dziecka szukałam pediatry, któremu powierzyłabym moje dziecko. Panią Kasprowiak polecili mi znajomi, którzy też są jej pacjentami. I to był strzał w dziesiątkę. Pani doktor jest bardzo kompetentną osobą. Do tego bardzo miłą i uprzejmą. Jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty u tego lekarza. Odpowiada na każde nasze pytanie, tłumaczy chorobę i jak podawać leki. Dokładnie bada nasze dziecko, poświęca mu wiele czasu i uwagi. Jest delikatna w tym co robi. Nie przepisuje nam zbędnych leków. Ani drogich, chyba że wymaga tego leczenie. Wzbudza nasze zaufanie. Mogę tego pediatrę polecić w 100%

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Zielona Góra"?

Pielęgniarska Opieka Rehabilitacyjno-Długoterminowa

Leśna 20 A
66-016 Płoty
Zielona Góra, ul. Łużycka 22
65-001 Zielona Góra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ABC medic" Praktyka Grupowa Lekarzy Rodzinnych s.c.
Anieli Krzywoń 2 A
65-534 Zielona Góra