dr n. med. Irena Kolesińska

2,7
2,4
2,6
2,5

Byłam u Pani doktor na dwóch wizytach i bardzo się zawiodłam. Już na samym początku było niemiło. Pani doktor brakuje empatii w stosunku do ludzi. Nie rozmawia z pacjentem o wszystko trzeba pytać jest niemiła i niekontaktowa. Człowiek przychodzi do lekarza po radę i wychodzi zdołowany i niczego się konkretnie nie dowie o swoim stanie zdrowia sam musi wyciągać informacje. Nie polecam nikomu takiego lekarza. Pani zachowuje się jakby za karę wykonywała ten zawód.

Pani dr to świetny fachowiec, uratowała moja córeczkę po przeprowadzeniu badania USG, mała była okręcona pępowiną 3 razy, łożysko sie odkleiło częściowo i gdyby nie zdecydowanie pani dr mojej córeczki by nie było z nami dzisiaj , a tak szykujemy sie do 2 urodzin :-)

Witam, byłam u pani doktor dwa razy. Na badaniu refundowanym przez fundusz pani doktor oświadczyła iż oprócz cytologii innych badań nie wykonuje i zaprosiła mnie do siebie prywatnie. Chcę dodać również ,że była bardzo nie miła i nie delikatna… Czy jakieś udogodnienia maja pacjenci przyjmowani prywatnie? Nie zapisze się na wizytę ani prywatnie ani na fundusz bo moim zdaniem lekarz powinien być jak przyjaciel dla pacjenta…a ja czułam się nie komfortowo.

Czy jakieś udogodnienia maja pacjenci przyjmowani prywatnie?

Byłam na witytach refundowanych przez NFZ - wprost nigdy nie padło stwierdzenie, żebym zgłosiła sie do niej prywatnie, ale jak kontunuowałam chodzenie do niej na wizyty publiczne, zrobiła się zdecydowanie niemiła i potraktowala mnie jak intruza.Nie polecam.

FATALNA ! tak wizyta jak i pani "doktor" ta kobieta powinna chyba zmienić specjalizację na weterynarię bardzo niemiła, nieuprzejma, nierzeczowa, brak konkretów i do tego ewidentne skoncentrowanie na kasie pacjentki a nie na jej zdrowiu

FATALNA ! tak wizyta jak i pani "doktor"
ta kobieta powinna chyba zmienić specjalizację na weterynarię

DOBÓR LEKARZA TO NAJWAŻNIEJSZA DECYZJA,TO KAŻDA Z NAS DECYDUJE CZY ODPOWIADA JEJ TEN CZY INNY LEKARZ!!!NIKT NIE JEST SKAZANY NA JEDNEGO! WIĘC JEŚLI KOMUŚ COS NIE ODPOWIADA TO NIECH SZUKA INNEGO!!!JA OSOBIŚCIE JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z WIZYT I CAŁEGO OGÓŁU!!! JESTEM POD OPIEKĄ PANI DOKTOR JUZ DRUGĄ CIĄZE I NAPEWNO NIE CHCIAŁABYM CHODZIĆ DO KOGOŚ INNEGO.

witam wszystkich ja mam pozytywne zdanie na temat doktor kolesinskiej chodzilam do niej nie prywatnie a na nfz i bylo bardzo milo prowadzila moja ciaze swietnie bylam zadowolona w pore zauwazyla ze jest z moja dzidzia problem dlatego rodzilam w 36 tyg ciazy wyslala mnie na patologie ciazy do bydgoszczy poniewaz w szubienie nie maja uprawnien odbierania wczesniakow bynajmniej w 2006 roku nie mieli jak jest teraz niewiem?poniewaz nie mieszkam w kraju.ale o problemie o mej ciazy poinformowala mnie nie jak nie ktorzy lekarze rozmawiajac z pacjentem na korytarzu oddzialu lub sali tylko zawoloala mnie do swego gabinetu i wytlumaczyla na spokojnie dlaczego musze byc przewieziona tam co sie dzieje itp zaproponowala nawet karetke ktora mnie zawiezie jesli niemam transportu w wlasnym zakresie.na wizycie prywatnej u pani doktor bylam tylko raz na wypalance a to dlatego ze nadrzerki byly ogromne i natychmiastowe do usuniecia i ta wizyta panstwowa czy prywatna nie roznila sie niczym obie byly bardzo przyjemne moja siostra tez dwa razy prowadzila ciaze u pani doktor i rowniez jest zadowolona ja teraz jestem w 21 tyg ciazy i wracam do kraju poto by prowadzic ciaze u pani doktor wiec cos w tym musi byc skoro z uk jade do polski by rodzic:)pozdrawiam wszystkie aktualne mamy i przyszle

Bardzo miła ,fachowa i kompetentna o takiego lekarza mi chodziło .Polecam z całego serca

UWAŻAJCIE NA TĄ OSOBĘ !!! pacjentki na portalu http://www.znanylekarz.pl/17793/dr-irena-kolesinska/ginekolog/szubin piszą STRASZNE RZECZY !!!

UWAŻAJCIE NA TĄ OSOBĘ !!!
pacjentki na portalu
piszą STRASZNE RZECZY !!!

Bardzo dobra, godna polecenia a oddział najlepszy w województwie.

Bardzo dobra, godna polecenia a oddział najlepszy w województwie.