lekarz Irena Kubisa

Lekarz rodzinny, Pediatra

Pani Doktor to bardzo kompetentna osoba, miła, pomocna. Polecam. Takiego lekarza to z przysłowiową świecą szukać.

bardzo nieuprzejma osoba mimo to pomogła ma podejście do dzieci poświęca wystarczająco czasu tłumacz dobrze jest godna polecenia ale okropnie niemiła lekarze już tak mają nie wiem kto się wcześniej wpisywał rodzina pani doktor troszeczkę uprzejmości i będzie ideał

Mila uprzejma i kompetentna osoba. Super podejscie do dzieci moja corka wrecz uwielbia Pania Doktor:)

Super super super ośrodek w Bobolicach powinien się uczyć od Pani dr I.Kubisy. Gorąco polecam!!!

Najlepszy lekarz na swiecie! Mimo tak trudnych warunkow pracy i fatalnej kondycji publicznej sluzby zdrowia Pani doktor pozostala cieplym, serdecznym czlowiekiem, dla ktorego zdrowie i samopoczucie pacjenta jest na pierwszym miejscu. Wystawiam 6 ;)

Zdecydowanie na plus. Takich lekarzy powinno być więcej !

Zdecydowanie na plus. Takich lekarzy powinno być więcej !

Takich lekarzy jak najwięcej do tej pani na wizyte idzie sie z przyjemnością super podejscie do dzieci