lekarz Irena Łabudzka

Neurolog

Wspaniały cudowny człowiek o wielkim sercu. Wszystko tłumaczy spokojnie. Ogromnie miła i uprzejma z wielką kulturą i etyką zawodu. Polecam Panią Doktor

Wspaniały cudowny człowiek o wielkim sercu. Wszystko tłumaczy spokojnie.
Ogromnie miła i uprzejma z wielką kulturą i etyką zawodu.
Polecam Panią Doktor

Pani doktor Łabudzka to wspaniały lekarz, cudowny człowiek, pełna empatii do chorego, budzi bezwarunkowe zaufanie. Młodzi neurolodzy sandomierscy bądźcie jak Wasza Wice-Szefowa, powielajcie Jej postawę. Wierzcie - lżej chorować, lekarstwa są tylko dodatkiem. Jestem zachwycona postawą Pani Doktor i wiem, że takie z.danie ma każdy kto Ją spotkał. Serdecznie pozdrawiam Panią Doktor i oczywiście dziękuję za uratowanie lewej ręki.