lekarz Irena Leśniewska

Foniatra

Leczę się u Pani Doktor od roku, zawsze mnie wita z uśmiechem, a przy wejściu gdy mówię: "Dzień dobry" zawsze usłyszę od niej, czy mój głos brzmi dobrze czy nie :)

Polecam!!! Pracuje głosem i często korzystam z wizyt u pani doktor... jest bardzo dokładna i rzetelna. Do każdego pacjenta podchodzi bardzo indywidualnie.

To najlepsza lekarka ,do jakiej trafiłam.Dokładnie zbada -postawi diagnozę,wytłumaczy przyczyny i tok leczenia. Wszystkim lekarzom życzę takiej cierpliwości.

Wszystkim lekarzom życzę takiej cierpliwości.

Nie mam zastrzeżeń do kompetencji i fachowości. Mam inne - moja "historia": W listopadzie 3-4 wizyta, tym razem z blisko godzinnym oczekiwaniem mimo punktualnego przybycia. Na kolejną, w lutym postanowiłem umówić się na rano licząc, że byc może będzie inaczej. Na miejscu (byłem punktualnie) po ...

Nie mam zastrzeżeń do kompetencji i fachowości.
Mam inne - moja "historia":
W listopadzie 3-4 wizyta, tym razem z blisko godzinnym oczekiwaniem mimo punktualnego przybycia. Na kolejną, w lutym postanowiłem umówić się na rano licząc, że byc może będzie inaczej. Na miejscu (byłem punktualnie) po pytaniu o ilość pacjentów przede mną (kilka osob w poczekalni) ośmieliłem się skomentować: "Po co Państwo umawiacie na godzinę, skoro i tak nigdy nie jest punktualnie". Usiadłem, czekam
Dalej potoczyło się lawinowo:
1. rejestratorka pobiegła zrelacjonować moje uwagi do lekarki,
2. zostałem przyjęty niezwłocznie,
3. na dzień dobry usłyszałem, że mam sobie zmienić lekarza!!
4. odbyła sie konfrontajca z rejestratorką, podczas której nieco zmieszana powtórzyła jedynie część tego co usłyszałem od lekarki.
5. opowiedziałem raz jeszcze jak wyglądała sytuacja, potwierdziłem pytanie o liczbę pacjentów i bezpodstawność umawiania "na godzinę" z dokładnością do 15 min.
6. zostałem zbadany na własną prośbę, gdyż lekarka już przed badaniem po raz drugi powiedziała, że mam zmienić lekarza
7. usłyszałem od lekarki "Bo wy tacy jesteście, nie przepuszczacie nas w kolejkach, wciskacie się samochodami..." oraz "Pewnie gdybym miała męskiego managera, to organizacja była by lepsza".
8. po wypisaniu recepty lekarka wyszła bez słowa zostawiając otwarte drzwi gabinetu.....

To nawet nie feminizm....

Naprawdę dobry fachowiec, podchodzi podmiotowo do każdego pacjenta, polecam

Naprawdę dobry fachowiec, podchodzi podmiotowo do każdego pacjenta, polecam

Wciąż poszukujesz "Foniatra Katowice"?

ulica Nasypowa 18 A/10,

Klonowa 22,