lekarz Irena Leśnik

Już kilkanaście lat leczę tarczyce u Pani Doktor i nie zamienię na innych lekarzy. Leczenie jest kompleksowe bo badane jest serce, organy brzucha, tłumaczenie jak należy się odżywiać, a więc całe spektrum mające wpływ na pracę tarczycy. Dziś najczęściej lekarz popatrzy na pacjenta i wypisuje receptę. Ale nie moja Pani Doktor, gdzie wizyta trwa nie 10 czy 15 min ale dużo dużo dłużej. Cieszę się że jestem pod opieką Pani Doktor i życzę zdrowia i dalszego rozwoju zawodowego. Wszystkiego najlepszego. Barbara Jakubowska

Pani Doktor Irena jest konkretna i patrzy na pacjenta calosciowo a nie tylko na konretny problem.Poswieca pacjentowi czas i dokladnie tlumaczy.Lecze sie u pani dr.Ireny dlugie lata i chociarz probowalam leczyc sie u innych endokrynologow to zawsze wracalam do dr.Lesnik.

Fantastyczna Pani Doktor! Gdyby nie ona, byłoby ze mną bardzo źle. Jest godna zaufania! Otwiera oczy na wiele spraw związanych nie tylko z tarczyca! Szczerze polecam!!

Pani doktor jest bardzo miła i uprzejma. Nie polecam jej jednak, gdyż nawymyślała mi chorób, leczyła na tarczycę, a jak się później okazało tarczycę miałam w porządku. Każda wizyta sporo kosztuje, a efektów brak. Zawiodłam się bardzo na niej. Szczerze radzę, omijajcie ją szerokim łukiem.

Odradzam.Brak kompetencji. Nieuprzejma. Lekceważące podejście do pacjenta i jego problemu. Szkoda czasu i pieniędzy.

Przerwałam leczenie u Pani Doktor ponieważ zdarzyło jej się po mojej wizycie naciągnąc mnie na kolejną wizytę. A 90 zł to nie mało jak dla mnie. Po 2 mojej znajomej źle postawiła diagnozę. Aktualnie szukam dobrego lekarza bo wypadanie włosów nie daje mi spokoju :( już nie wiem do którego lekarza się zwrócić :( ma ktoś namiary na kogoś dobrego???

Zdecydowanie odradzam tego lekarza, Pani doktor nie specjalizuje się w leczeniu tarczycy. Po wizycie u innego lekarza okazało się, że wcale nie muszę leczyć tarczycy i niepotrzebnie brałam tyle leków....

Jestem na półmetku leczenia, panią doktor bardzo polecam. Bardzo dokładnie tłumaczy, jest naprawdę uprzejma, zawsze uśmiechnięta i pełna zaufania. Bardzo polecam.

nie polecam tej lekarki. ona nie posiada specjalizacji w leczeniu tarczycy. tym co mi naopowiadala w trakcie mojej wizyty,to tylko klasc sie do grobu. a tak naprawde nic powaznego mi nie jest(bo skonsultowalam to z innym lekarzem) tyle lekow co mi po przepisywala,nie potrzebnie .NIE POLECAM a wrecz ostrzegam przed nia!!!!!!!!!!!!!!

Szczerze polecam, kompetentna Pani doktor, miła, a co najważniejsze podchodzi życiowo do pacjenta i potrafi rozwiązać problemy zdrowotne !!!