lekarz Irena Majchrzak

Wspaniały lekarz, cudowny człowiek!!! Nie wyobrażma sobie innego pediatry dla moich dzieci.

wylczyła mojego brata ;) dzis chodze do Niej z córką ;) polecam

wylczyła mojego brata ;) dzis chodze do Niej z córką ;) polecam

wspaniała p. doktor! Trafiłam do niej z synem przez przypadek - od tego czasu nie chodzimy do nikogo innego. Nie bagatelizuje problemów - ale i nie wyolbrzymia, słucha uważnie, ma wspaniałe podejście do ludzi - z gabinetu od niej zawsze wychodzimy uspokojeni i... zdrowsi.

Pani Doktor jest chyba jednym z niewielu lekarzy, którym można spokojnie zaufać, nie faszeruje dzieci niepotrzebnie antybiotykami, zleca badania, które należy zrobić, dokładnie tłumaczy i omawia sposób leczenia i co równie ważne ma wspaniałe podejście do dzieci.

Wspaniała Pani Doktor, bardzo kompetentna i uważna. Każdemu życzę takiego lekarza

Wykryła u mojego dzieka wade serca.Dzięki niej szybko udaliśmy sie do kardiologa i Kamilek w wieku 10 miesiecu miał juz operacje.dziś ma 6 lat i jest zdrów jak ryba!