Irena Maślankowska

Psycholog

Na tę chwilę stanowczo nie wyobrażam sobie, że mógłbym szukać pomocy u jakiegokolwiek innego specjalisty niż doktor Maślankowska. Muszę szczerze przyznać, że po raz pierwszy od dobrych paru lat dostrzegam światełko w tunelu, a profesjonalne, a zarazem jedyne w swoim rodzaju, specyficznie ludzkie podejście Pani Doktor sprawia, że moje odwieczne problemy z depresją nie utrudniają mi już normalnego funkcjonowania na co dzień, tak jak przed rozpoczęciem regularnych wizyt w tym gabinecie. Naprawdę z całego serca polecam!

Bardzo dziekuje Pani doktor za pomoc w trudnych dla mnie chwilach. Jej podejscie jest jedyne w swoim rodzaju i jest zaangażowana w sprawę pacjenta jak nikt inny. Każda wizyta u niej wnosi wiele do mojego życia. Polecam

Polecam! Dawno nie byłam tak zadowolona z terapii. Indywidualne podejście do pacjenta, do tego spokojna atmosfera w czasie w spotkań. Pani Irena jest specjalistą, któremu można zaufać. Wyrozumiała, chętna do pomocy, sama wyciąga rękę. Wystarczy ja złapać...

Polecam! Dawno nie byłam tak zadowolona z terapii.

Polecam! Cudowna atmosfera w gabinecie, pewne ciepłe podejście Pani Ireny sprawiło, że pacjent od razu czuję się bezpiecznie i luźno. Jestem zadowolona. Wizyty w tym gabinecie poprawiają mi humor i pomagają mi zwalczyć problemy w pracy. Dziękuję.

Jestem zadowolona.
Dziękuję.

Bardzo dobry psycholog. Pani Irena pomogła mi się podnieść w najgorszym momencie mojego życia. Każda wizyta u niej zmieniała moje nastawienie i podejście do życia. Terapia trwała długo, ale dziś mogę powiedzieć z pełną odpowiedzialnością - jestem zdrowa.

Każda wizyta u niej zmieniała moje nastawienie i podejście do życia.

Nikt mi tak nie pomógł jak pani Irenka. Wspaniały specjalista, doświadczona, w pełni zaangażowana w problem pacjenta. Można jej zaufać. Jest dyskretna, a więc w pełni kompleksowo zajmuje się pacjentem. Dzięki niej wyszłam z nerwicy.

Nikt mi tak nie pomógł jak pani Irenka.
Wspaniały specjalista, doświadczona, w pełni zaangażowana w problem pacjenta.
Dzięki niej wyszłam z nerwicy.

Pani Irena, to osoba, którą można polecić każdemu kto ma jakiś problem. Osobiście miałam depresję i długo leczyłam ją u niekompetentnych specjalistów. Dopiero prawdziwą pomoc otrzymałam u pani Ireny.

Pani Irena, to osoba, którą można polecić każdemu kto ma jakiś problem.
Osobiście miałam depresję i długo leczyłam ją u niekompetentnych specjalistów.
Dopiero prawdziwą pomoc otrzymałam u pani Ireny.

Pani doktor Maślankowska wyleczyła mojego męża z najgorszego uzależnienia jakim jest hazard.Mój mąż przegrał nasze wszystkie oszczędności.Dopiero gdy postawiłam mu ultimatum, że albo pójdzie się leczyć, albo ja odchodzę, to wtedy udał się do Pani Ireny.Po długiej walce udało mu się wygrać z nałogiem.Dzięki Pani Maślankowskiej nadal jestem mężatką,a mój mąż pracuje nad sobą i powoli nasze życie wraca do normy.

Pani doktor Maślankowska to specjalistka jakich mało. Dzięki niej moje małżeństwo ma szansę dalej trwać. Nasz związek chylił się ku końcowi, więc zaproponowałam mężowi ostatnią próbą ratowania go-terapię. Teraz jesteśmy na dobrej drodze, żeby wszystko byłoby jak dawniej. Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Irenie za okazane ciepło i pomoc.

Byłem na kilku konsultacjach odnośnie budowania pewności siebie. Pani Irena doradziła mi konkretną ścieżkę działania, poleciła mi materiały, zapoznała z najnowszymi teoriami. Ogólnie fachowiec z prawdziwego zdarzenia.