dr n. med. Irena Ogrodniczak

Neonatolog, Pediatra

Profesjonalne podejście do pacjenta. Przemiła osoba.Nigdy nie zawodzi. Leczyła moje dzieci dzis leczy wnuka.Polecam w 100%.

Brak możliwości kontaktowu z lekarzem, gdy dziecko jest chore zazwyczaj jej nie ma. Umawianie sie na szczepienie trwa juz dwa miesiące bo lekarka nie ma czasu zbadać dziecka, przepisuje leki ktore są przeznaczone dla znacznie starszych dzieci a nie dla niemowląt. Każda wizyta kończyła sie płaczem przez jej niedelikatnosc. (Praca za kare) . Ja nie polecam.

Lekarz godny polecenia nasz synek uratowany dzieki pani dr. inni nie ropoznali choroby a u pani dr. diagnoza błyskawiczna i oczywiście trafna. Dzieki pani dr żyje i ma już 7 lat siny i zdrowy. polecam

Super lekarz, zawsze ma czas dla dzieci i wie co mówi. Dzieci Ją bardzo lubią,jest miła zawsze uśmiechnięta i co najważniejsze dobrym fachowcem.Polecam

Pani Doktor przepisała antybiotyk na lekką gorączkę i katar aby "zabezpieczyć dziecko". Efekt - brak poprawy a na dodatek pogorszenie w postaci zapalenia oskrzeli (zdiagnozowane i leczone zresztą już przez innego lekarza bo Pani Doktor nie miała ochoty odbierać telefonów mimo, że sygnalizowaliśmy jej że dziecko coraz bardziej kaszle i będziemy się do niej odzywać.) No ale przecież była niedziela...

Wciąż poszukujesz "Neonatolog Częstochowa"?

Kiedrzyńska 61/40
42-200 Częstochowa