dr n. med. Irena Ogrodniczak

Neonatolog, Pediatra

Najlepszy lekarz jakiego znam! Pani Doktor uratowała mi życie, gdy miałam około 2 lat. Dziś jestem o ponad 20 lat starsza i jestem wdzięczna za to, ze trafiłam pod opiekę Pani Doktor. Zawsze nie mogłam doczekać się wizyty, gdzie u innych specjalistów kończyło się to płaczem. Mam nadzieję, że w przyszłości będzie leczyć moje dzieci.

Profesjonalne podejście do pacjenta. Przemiła osoba.Nigdy nie zawodzi. Leczyła moje dzieci dzis leczy wnuka.Polecam w 100%.

Brak możliwości kontaktowu z lekarzem, gdy dziecko jest chore zazwyczaj jej nie ma. Umawianie sie na szczepienie trwa juz dwa miesiące bo lekarka nie ma czasu zbadać dziecka, przepisuje leki ktore są przeznaczone dla znacznie starszych dzieci a nie dla niemowląt. Każda wizyta kończyła sie płaczem przez jej niedelikatnosc. (Praca za kare) . Ja nie polecam.

Lekarz godny polecenia nasz synek uratowany dzieki pani dr. inni nie ropoznali choroby a u pani dr. diagnoza błyskawiczna i oczywiście trafna. Dzieki pani dr żyje i ma już 7 lat siny i zdrowy. polecam

Super lekarz, zawsze ma czas dla dzieci i wie co mówi. Dzieci Ją bardzo lubią,jest miła zawsze uśmiechnięta i co najważniejsze dobrym fachowcem.Polecam

Pani Doktor przepisała antybiotyk na lekką gorączkę i katar aby "zabezpieczyć dziecko". Efekt - brak poprawy a na dodatek pogorszenie w postaci zapalenia oskrzeli (zdiagnozowane i leczone zresztą już przez innego lekarza bo Pani Doktor nie miała ochoty odbierać telefonów mimo, że sygnalizowaliśmy jej że dziecko coraz bardziej kaszle i będziemy się do niej odzywać.) No ale przecież była niedziela...

Wspaniała!sympatyczna!całą swą uwagę poświęca dziecku i jego dolegliwością.Podczas wizyty panuje życzliwa atmosfera co dodatkowo dobrze wpływa na dziecko już i tak wystraszone wizytami u innych lekarzy. Polecam z czystym sumieniem i z całego serca.

Pani doktor bardzo miła i pomocna.Zawsze można zadzwonić i się poradzić,pamięta pacjentów. Troszkę nie podoba mi się częste zmienianie sposobu leczenia i medykamentów.

Troszkę nie podoba mi się częste zmienianie sposobu leczenia i medykamentów.

Przemiła osoba ,kompetentna wzbudza zaufanie. Mój syn ma wadę serduszka i ku naszemu zaskoczeniu pani doktor nie wystraszyła się tak bardzo jak inni lekarze, podeszła raczej ze spokojem nie dała nam odczuć "lepiej jak już do mnie nie przyjdziecie"

Bardzo dobry lekarz z ogromnym doświadzeniem, wiele pomogła mojemu synkowi, zawsze chętna do pomocy i służenia radą. polecam